Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.08.2018

Konferencja w wakacje? Tylko w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa na Mazurach!

Konferencja w wakacje? Tylko w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa na Mazurach!

Firmy nie mają wakacji, a urlopy pracowników nie trwają wiecznie. Często w letnich miesiącach musimy wykonać ważną pracę bądź udać się na konferencję. Jednak wcale nie musi to oznaczać, że taki wyjazd będzie męczący. Wręcz przeciwnie! Można wykorzystać uroki wakacji i piękna mazurskiej przyrody podczas organizacji eventu w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa!

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa położony jest w zacisznym mieście na Warmii i Mazurach, od którego wziął swą nazwę. Położenie wśród malowniczych jezior, rzek i lasów daje możliwość odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. W hotelu panuje wakacyjny klimat, co sprawia, że aż chce się pracować.

Goście zdobywają nowe siły i nabierają dystansu względem piętrzących się problemów dnia codziennego. Pozwala to rozwinąć skrzydła, pokonując nowe wyzwania zawodowe. Dogodny dojazd do obiektu posiadają uczestnicy szkoleń i konferencji z Gdańska i Warszawy. Wystarczy pokonać 10 kilometrów, aby dostać się do Ostródy.


Walory przyrodnicze oraz czyste powietrze pozwoliły uzyskać Hotelowi Miłomłyn statut uzdrowiska. Zapewnia więc nie tylko odpowiednie warunki do odpoczynku i pracy, ale także działa leczniczo na nasz organizm. W okolicy znajduje się 19 jezior, co zachęca do uprawiania sportów wodnych, wędkarstwa i wypoczynku nad wodą.

Przebiega tutaj szlak kanału Elbląskiego, a rozległe lasy Puszczy Taborskiej dają możliwość planowania wycieczek pieszych i rowerowych. Rozbudowana Strefa Spa & Wellness obejmuje basen, saunę oraz jacuzzi. Miłośnicy sportu mogą korzystać z sali fitness lub siłowni. Każdy wiec znajdzie coś dla siebie, aby poprawić ogólną kondycję organizmu. 


Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa posiada komfortowe pokoje z oddzielnymi łóżkami oraz przestronnymi z łazienkami. Łącznie można zakwaterować tutaj ponad 100 osób. Goście mają do dyspozycji telewizję, telefon oraz internet. Pozwala to wykonywać obowiązki zawodowe w zaciszu hotelowego pokoju.

Obiekt dba także o wysokiej jakości posiłki, które są pełnowartościowe, zdrowe i syte. Oferuje dietę opartą na owocach i warzywach, która nie tylko odchudza, ale i oczyszcza organizm z wszelkich toksyn.


Ogromną zaletą hotelu jest także profesjonalna baza konferencyjna. Oferowane są nowoczesne przestrzenie biznesowe, które idealnie sprawdzają się w przypadku szkoleń, konferencji, jubileuszy, bankietów czy prelekcji. Pracownicy Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa służą pomocą od strony technicznej, administracyjnej i merytorycznej, aby każde wydarzenie okazało się wielkim sukcesem.

Goście mają swobodny dostęp do bezpłatnego parkingu i szybkiego internetu. Teren obiektu umożliwia zaplanowanie eventu plenerowego lub biesiady przy ognisku. Zabiegi spa, piękne otoczenie, pyszne jedzenie oraz wygodne pokoje sprawiają, że pobyt w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa na długo zapadnie w pamięci uczestników wydarzenia. 


Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa posiada szeroki wachlarz usług oraz najlepszej jakości zaplecze konferencyjne. Dodając do tego świetną bazę gastronomiczną i noclegową, uzyskujemy miejsce doskonałe na zaplanowanie wakacyjnego spotkania biznesowego. Miejsce łączy w sobie wypoczynek z pracą, więc każdy gość może poczuć się tutaj jak na przyjemnym urlopie. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij