Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
24.01.2022

Konferencja w zamku? Polecamy 4-gwiazdkowy Hotel Zamek na Skale!

Konferencja w zamku? Polecamy 4-gwiazdkowy Hotel Zamek na Skale!

Hotel Zamek na Skale to prawdziwa perełka, która stanowi jeden z najpiękniejszych historycznych oraz architektonicznych obiektów w całym kraju. Mieści się w pobliżu miejscowości Lądek Zdrój, na terenie Ziemi Kłodzkiej - dokładnie w Trzebieszowicach. Jest to zachwycający, renesansowy dwór, którego historia sięga jeszcze XV wieku. Wyobrażasz sobie wypoczynek w takich okolicznościach? Albo organizację konferencji? Nie mamy wątpliwości co do tego, że będziesz zachwycony!

W zabytkowe mury Hotelu Zamek na Skale tchnięto życie i od tego czasu możliwa jest w nim organizacja różnorodnych spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych oraz oczywiście urlopu. Obiekt sam w sobie jest niezwykle elegancki, stylowy oraz skrywa wiele tajemnic, które sięgają bardzo odległych czasów. Przechadzając się po jego wnętrzach aż trudno uwierzyć, że przetrwał tyle wieków! W Zamku regularnie organizowane są wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, takie jak m.in. pokazy rycerskie czy pikniki historyczne, które pozwalają przenieść się w czasie i na własnej skórze doświadczyć choć namiastki codzienności pierwszych mieszkańców tego miejsca.


Czy Hotel Zamek na Skale można zaliczyć do wyjątkowych obiektów konferencyjnych? Zdecydowanie tak! W jego ofercie znajdują się cztery przestrzenie biznesowe, które pozwalają na zaproszenie od 30 do maksymalnie 180 osób. Wydarzenia mogą się tam odbyć w trzech salach - Barkowej, Neorokokowej i Secesyjnej - a także na Dziedzińcu Zamkowym z początku XVII wieku. Sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego oraz znajdują się w nich nowoczesne sprzęty audiowizualne i multimedialne. Warto dodać, że Hotel Zamek na Skale otoczony jest 13-hektarowym parkiem, na którym mogą się odbyć imprezy plenerowe nawet dla 2000 uczestników.


W obiekcie można również liczyć na komfortowe miejsca noclegowe w 4-gwiazdkowym standardzie. Goście Zamku mają do wyboru kilka rodzajów pokoi - w zależności więc od potrzeb, budżetu i liczby osób każdy znajdzie tam coś dla siebie! Warto dodać, że w cenę wynajmu miejsc noclegowych wliczone są pożywne, smaczne śniadania oraz możliwość korzystania ze strefy SPA. Hotel Zamek na Skale słynie również ze znakomitych kulinariów - w końcu tak stylowe wnętrza zobowiązują do serwowania królewskich uczt. Goście mogą tam liczyć na pyszne potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. W restauracji znajduje się wyjście na taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na góry, rzekę oraz piękne tereny zielone. A skoro uchyliliśmy już rąbka tajemnicy związanej z kulinariami, to warto dodać, że goście obiektu mogą również udać się do hotelowej kawiarni oraz Zabytkowej Winnicy.


Hotel Zamek na Skale to miejsce, w którym zdecydowanie nie brakuje atrakcji. Możliwe jest m.in. zwiedzanie Zamku z przewodnikiem, podczas którego uczestnicy mają okazję poznać historię tego miejsca. Ponadto, organizowane są również zamkowe gry terenowe, które dostarczają gościom niezapomnianych wrażeń. Pisząc o ofercie obiektu nie sposób też pominąć fantastycznego Centrum SPA, w którym znajduje się m.in. basen, łania parowa oraz jacuzzi.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij