Konferencja w zamku? Polecamy 4-gwiazdkowy Hotel Zamek na Skale!

Konferencja w zamku? Polecamy 4-gwiazdkowy Hotel Zamek na Skale!

Hotel Zamek na Skale to prawdziwa perełka, która stanowi jeden z najpiękniejszych historycznych oraz architektonicznych obiektów w całym kraju. Mieści się w pobliżu miejscowości Lądek Zdrój, na terenie Ziemi Kłodzkiej - dokładnie w Trzebieszowicach. Jest to zachwycający, renesansowy dwór, którego historia sięga jeszcze XV wieku. Wyobrażasz sobie wypoczynek w takich okolicznościach? Albo organizację konferencji? Nie mamy wątpliwości co do tego, że będziesz zachwycony!

W zabytkowe mury Hotelu Zamek na Skale tchnięto życie i od tego czasu możliwa jest w nim organizacja różnorodnych spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych oraz oczywiście urlopu. Obiekt sam w sobie jest niezwykle elegancki, stylowy oraz skrywa wiele tajemnic, które sięgają bardzo odległych czasów. Przechadzając się po jego wnętrzach aż trudno uwierzyć, że przetrwał tyle wieków! W Zamku regularnie organizowane są wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, takie jak m.in. pokazy rycerskie czy pikniki historyczne, które pozwalają przenieść się w czasie i na własnej skórze doświadczyć choć namiastki codzienności pierwszych mieszkańców tego miejsca.


Czy Hotel Zamek na Skale można zaliczyć do wyjątkowych obiektów konferencyjnych? Zdecydowanie tak! W jego ofercie znajdują się cztery przestrzenie biznesowe, które pozwalają na zaproszenie od 30 do maksymalnie 180 osób. Wydarzenia mogą się tam odbyć w trzech salach - Barkowej, Neorokokowej i Secesyjnej - a także na Dziedzińcu Zamkowym z początku XVII wieku. Sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego oraz znajdują się w nich nowoczesne sprzęty audiowizualne i multimedialne. Warto dodać, że Hotel Zamek na Skale otoczony jest 13-hektarowym parkiem, na którym mogą się odbyć imprezy plenerowe nawet dla 2000 uczestników.


W obiekcie można również liczyć na komfortowe miejsca noclegowe w 4-gwiazdkowym standardzie. Goście Zamku mają do wyboru kilka rodzajów pokoi - w zależności więc od potrzeb, budżetu i liczby osób każdy znajdzie tam coś dla siebie! Warto dodać, że w cenę wynajmu miejsc noclegowych wliczone są pożywne, smaczne śniadania oraz możliwość korzystania ze strefy SPA. Hotel Zamek na Skale słynie również ze znakomitych kulinariów - w końcu tak stylowe wnętrza zobowiązują do serwowania królewskich uczt. Goście mogą tam liczyć na pyszne potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. W restauracji znajduje się wyjście na taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na góry, rzekę oraz piękne tereny zielone. A skoro uchyliliśmy już rąbka tajemnicy związanej z kulinariami, to warto dodać, że goście obiektu mogą również udać się do hotelowej kawiarni oraz Zabytkowej Winnicy.


Hotel Zamek na Skale to miejsce, w którym zdecydowanie nie brakuje atrakcji. Możliwe jest m.in. zwiedzanie Zamku z przewodnikiem, podczas którego uczestnicy mają okazję poznać historię tego miejsca. Ponadto, organizowane są również zamkowe gry terenowe, które dostarczają gościom niezapomnianych wrażeń. Pisząc o ofercie obiektu nie sposób też pominąć fantastycznego Centrum SPA, w którym znajduje się m.in. basen, łania parowa oraz jacuzzi.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję