Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
28.02.2022

Konferencje, bankiety i targi w Krakowie? Sprawdźcie ofertę Hotelu Galaxy!

Konferencje, bankiety i targi w Krakowie? Sprawdźcie ofertę Hotelu Galaxy!

Jeśli szukacie rozbudowanego zaplecza konferencyjnego w Krakowie, to jednym z miejsc, które powinniście wziąć pod uwagę jest na pewno Hotele Galaxy przy ulicy Gęsiej. 

Centrum konferencyjne krakowskiego hotelu posiada bowiem aż 1550 m2 powierzchni. W ramach centrum znajdziecie 2 sale plenarne, które pomieszczą po 500 osób każda. Dodatkowo 10 niezależnych od siebie sal warsztatowych daje duże pole możliwości organizacyjnych. Sale można ze sobą łączyć w różnych konfiguracjach, dlatego w Hotelu Galaxy można organizować zarówno małe, jak i duże wydarzenia. 

A może szukacie miejsca na wystawę lub targi w Krakowie?

Hotel Galaxy oferuje również powierzchnię wystawienniczą z zabudowaniami dla 100 stoisk (znajdują się one na dwóch poziomach). Powierzchnia zaaranżowana jest w taki sposób, by zapewnić uczestnikom i wystawcom targów wygodną komunikację między stoiskami.


Dodatkowo można wykorzystać Taras Planetarium jako miejsce na stoiska, roll-upy, banery, przerwę kawową podczas organizacji konferencji w sąsiadujących z Tarasem Salach Galaxy. A może jednak szukacie miejsca na bankiet w Krakowie?

Hotel Galaxy również sprawdzi się w przypadku organizacji tego typu eventów. Znajduje się tu powierzchnia bankietowa z miejscem do tańczenia dla 600 osób!


O catering zadba hotelowa Restauracja Andromeda mieszcząca się na I piętrze. O dobrej jakości składniki i sprawdzone przepisy dba doświadczony Szef Kuchni.


Pokoje w Krakowie - zakwaterowanie dla uczestników eventów

Swoich gości możecie zakwaterować w komfortowych pokojach. Hotel w Krakowie oferuje ponad 450 miejsc noclegowych.Do wyboru są pokoje Standard, Suite i Business Class. Krakowski hotel sprawdzi się również jako miejsce wyjazdu firmowego, bowiem w ofercie posiada różne atrakcje urozmaicające pobyt, np. basen, strefę saun i SPA. W ofercie m.in. Skok ze Stratosfery i Ślad Drogi Mlecznej. Jesteście ciekawi, co kryje się pod tymi tajemniczymi hasłami? Koniecznie odwiedźcie stronę Hotelu Galaxy. 


Zapraszamy też po więcej informacji do wizytówki Hotelu Galaxy na naszej stronie. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij