Konferencje pod Warszawą - specjalna oferta na zimę

Konferencje pod Warszawą - specjalna oferta na zimę

Hotel Panorama przygotował specjalnie dla Państwa wyjątkową ofertę! Organizatorzy mogą liczyć na salę konferencyjną, desery do przerw kawowych i ognisko z grzanym winem i kiełbaskami - a to wszystko GRATIS.

Hotel Panorama znajduje się w Mszczonowie pod Warszawą. Posiada bogate zaplecze do organizacji konferencji oraz wszelkich biznesowych spotkań nawet dla 500 osób. Goście hotelu  mogą tej zimy liczyć na wyjątkowe promocje.

Oferta kierowana jest do osób, które zdecydują się na organizację konferencji w Hotelu Panorama w terminie do 29 lutego 2016 roku. Rezerwując termin na konferencję wraz z noclegiem dla uczestników, salę konferencyjną, desery do przerw kawowych oraz ognisko z winem i kiełbaskami otrzymasz zupełnie za darmo.

Hotel przygotował także dodatkowe atrakcje, które wzbogacą przebieg każdej konferencji. Za 69,99 zł netto za osobę można zorganizować m.in. budowanie psich bud dla pobliskich schronisk w Skierniewicach i Korabiewicach, zimowy nordic walking z kursem prawidłowego korzystania z kijków,pakiety z kąpielą w gorących mszczonowskich źródłach termalnych, zimowy kulig lub przejazd bryczkami z finałem przy ognisku z kiełbaskami oraz przykuwające uwagę rozpoczęcie spotkania, energetyzujący przerywnik lub miłe zakończenie z doświadczonym trenerem rozwoju osobistego (forma i tematyka ustalana indywidualnie).

Na Gości czeka także specjalnie przygotowane menu. Na zestaw obiadowy składa się zupa, drugie danie oraz deser. Do obiadów serwowane są napoje ze specjalnymi, zimowymi, rozgrzewającymi dodatkami, takimi jak przyprawy korzenne, syropy owocowe i imbir.

Grupy konferencyjne mogą skorzystać także z TeamStrefy. Jest to profesjonalne miejsce do organizacji zadań team buildingowych, gwarantujących uczestnikom świetną zabawę.

Więcej informacji dostępnych jest pod numerem tel. 46 857 39 20.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz