Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.09.2016

Konferencje w Navigatorze

Konferencje w Navigatorze

Co prawda konferencje odbywają się przez cały rok, jednak jesienią można zaobserwować ich szczególne nagromadzenie. Między wrześniem, a listopadem biznesowych spotkań jest zdecydowanie więcej niż w pozostałych miesiącach, o czym świadczy ilość zarezerwowanych terminów. Nie inaczej jest w trzygwiazdkowym Hotelu Navigator, którego konferencyjne zaplecze cieszy się szczególnym zainteresowaniem.

Nowoczesny i funkcjonalny obiekt położony w urokliwym zakątku Zbąszynia, w zachodniej Wielkopolsce, dysponuje jedną z największych powierzchni konferencyjnych w okolicy.

W jego ofercie znajdują się trzy niezależnie pomieszczenia o powierzchni 52m2, 85m2 i 102 m2 oraz czwarte powstałe w wyniku połączenia ze sobą dwóch sal (187 m2). Taka powierzchnia umożliwia przeprowadzenie szkoleń i konferencji o zróżnicowanej wielkości. Organizowane są tutaj zarówno kameralne spotkania do 20 osób, jak i większe konferencje dla przeszło 90 uczestników, czy przedsięwzięcia na skalę blisko 160 gości. Dopełnieniem oferty jest multimedialne wyposażenie każdego z pomieszczeń, które w połączeniu z profesjonalną obsługą stwarza doskonałe warunki do przeprowadzenia wyżej wymienionych spotkań.

Jednak Hotel Navigator to nie tylko profesjonalnie zaaranżowana strefa biznesu, ale także doskonałe miejsce na wypoczynek. Obiekt dla swoich gości przygotował 50 eleganckich pokoi, które są w stanie jednorazowo pomieścić 107 osób, stylową restaurację oraz wiele atrakcji i udogodnień w postaci basenu, jacuzzi i strefy saun. To doskonały pomysł na odpoczynek i chwilę odprężenia po trudach dnia codziennego.

Warto dodać, że jednym z największych atutów Hotelu Navigator jest niewątpliwie jego położenie tuż nad jeziorem Błędno. Taka lokalizacja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom żeglowania i sportów wodnych.

CW

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij