Konferencje w Navigatorze

Konferencje w Navigatorze

Co prawda konferencje odbywają się przez cały rok, jednak jesienią można zaobserwować ich szczególne nagromadzenie. Między wrześniem, a listopadem biznesowych spotkań jest zdecydowanie więcej niż w pozostałych miesiącach, o czym świadczy ilość zarezerwowanych terminów. Nie inaczej jest w trzygwiazdkowym Hotelu Navigator, którego konferencyjne zaplecze cieszy się szczególnym zainteresowaniem.

Nowoczesny i funkcjonalny obiekt położony w urokliwym zakątku Zbąszynia, w zachodniej Wielkopolsce, dysponuje jedną z największych powierzchni konferencyjnych w okolicy.

W jego ofercie znajdują się trzy niezależnie pomieszczenia o powierzchni 52m2, 85m2 i 102 m2 oraz czwarte powstałe w wyniku połączenia ze sobą dwóch sal (187 m2). Taka powierzchnia umożliwia przeprowadzenie szkoleń i konferencji o zróżnicowanej wielkości. Organizowane są tutaj zarówno kameralne spotkania do 20 osób, jak i większe konferencje dla przeszło 90 uczestników, czy przedsięwzięcia na skalę blisko 160 gości. Dopełnieniem oferty jest multimedialne wyposażenie każdego z pomieszczeń, które w połączeniu z profesjonalną obsługą stwarza doskonałe warunki do przeprowadzenia wyżej wymienionych spotkań.

Jednak Hotel Navigator to nie tylko profesjonalnie zaaranżowana strefa biznesu, ale także doskonałe miejsce na wypoczynek. Obiekt dla swoich gości przygotował 50 eleganckich pokoi, które są w stanie jednorazowo pomieścić 107 osób, stylową restaurację oraz wiele atrakcji i udogodnień w postaci basenu, jacuzzi i strefy saun. To doskonały pomysł na odpoczynek i chwilę odprężenia po trudach dnia codziennego.

Warto dodać, że jednym z największych atutów Hotelu Navigator jest niewątpliwie jego położenie tuż nad jeziorem Błędno. Taka lokalizacja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom żeglowania i sportów wodnych.

CW

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz