Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.03.2016

Konferencje w niecodziennym otoczeniu - Afrykarium we Wrocławiu

 Konferencje w niecodziennym otoczeniu - Afrykarium we Wrocławiu

Wrocławskie Afrykarium to miejsce, w którym zwiedzający mogą zapoznać się z biotopem Czarnego Lądu. Można tu zobaczyć zwierzęta Morza Czerwonego, nadrzecza Nilu, jezior Tanganika i Malawi, głębin Kanału Mozambickiego, Wybrzeża Szkieletowego oraz rzeki Kongo. Poza możliwością zapoznania się z unikatową na skalę światową ekspozycją, w Afrykarium odbywają się konferencje i różnorodne eventy.

Zaplecze konferencyjne wrocławskiego Afrykarium pozwala na organizację profesjonalnych konferencji, sympozjów, szkoleń czy prezentacji produktowych. Z powodzeniem organizowane są także kameralne spotkania wymagające ekskluzywnej oprawy. Doświadczona obsługa obiektu chętnie wspiera organizatorów przy wszelkiego typu eventach - od urodzin dla dzieci po konferencje prasowe i happeningi medialne.

Największe atuty Afrykarium to niecodzienne otoczenie, nowoczesne wnętrza i doświadczony personel. Goście mogą tu liczyć także na profesjonalną oprawę kulinarną i niezapomniane wrażenia z wizyty w jednym z najciekawszych obiektów tego typu w Polsce.  

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij