Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.07.2016

Konferencje w Pałacu Pass

Konferencje w Pałacu Pass
Oddalony niespełna 30 km od Warszawy Pałac Pass jest wyjątkowym miejscem, w którym z powodzeniem organizowane są konferencje, szkolenia i wszelkiego rodzaju biznesowe spotkania.

Klasycystyczyny pałac z XIX wieku, który niedawno został gruntownie odrestaurowany zachwyca eleganckimi wnętrzami i bajkowym otoczeniem. Swoim gościom oferuje 7 ekskluzywnych apartamentów, 46 miejsc noclegowych w Przypałacowym Domu Gościnnym oraz profesjonalne zaplecze biznesowe składające się z 4 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny pomieszczenia służą organizacji spotkań biznesowych, imprez integracyjnych oraz tematycznych.

Ponadto pałac dysponuje charakteryzującymi się niepowtarzalnym klimatem trzema salami balowymi do 80 osób oraz bogatą ofertą rozrywkowo-rekreacyjną. Mieści się tutaj doskonale nagłośniona i wyposażone Sala Klubowa, w której odbywają się koncerty oraz recitale i kabarety, a także sauna, jacuzzi i zestaw urządzeń do ćwiczeń. Udogodnienia te zapewnią gościom chwilę relaksu i odprężenia po zakończonych obradach.

Niewątpliwie jednym z jego największych atutów jest doskonała lokalizacja oraz otaczający budynek 17 hektarowy park, w którym odbywają się plenerowe imprezy nawet do 200 osób. Jego powierzchnia aranżowana jest indywidualnie, w zależności od rodzaju eventu i liczby zaproszonych gości.

Wszystko to sprawia, że Pałac Pass zapewnia doskonałe warunki zarówno do pracy, jak  i wypoczynku, a nad sprawnym przebiegiem spotkań czuwa wykwalifikowany i selektywnie dobrany personel.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij