Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.06.2016

Konferencje w Pałacu w Leźnie

Konferencje w Pałacu w Leźnie
Niedaleko Gdańska, w malowniczym otoczeniu przepięknego parku, znajduje się XVIII wieczny Zespół Pałacowy w Leźnie. Historyczny obiekt jest miejscem, w którym z powodzeniem organizowane są różnego rodzaju biznesowe przedsięwzięcia, szkolenia i konferencje.

We wnętrzach historycznego pałacu znajdują się 24 eleganckie pokoje, w tym 8 apartamentów o podwyższonym standardzie. Urządzone w dobrym stylu pomieszczenia są gwarancją komfortowego i relaksującego wypoczynku niezależnie od celu pobytu. Unikatowym wystrojem zachwyca także pałacowa restauracja, która specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej oraz klasycznej. Wyszukane menu powoduje, że każda spędzona tutaj chwila napawa optymizmem.

Z myślą o ludziach biznesu powstało profesjonalne centrum konferencyjno - szkoleniowe, w którego skład wchodzi 5 sal dostosowanych do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań. Pomieszczenia wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny są w stanie pomieścić od 10 do 70 uczestników.

Unikatowe położenie pałacu, z dala od miejskiego zgiełku i w otoczeniu parku wypełnionego śpiewem rzadkich rodzajów ptaków, jest znakomitym miejscem zarówno na odpoczynek w wyciszeniu jak i ten połączony z aktywnością. 

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij