Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
14.09.2016

Konferencje w Royal Hotel****

Konferencje w Royal Hotel****

Koniec wakacji i początek jesieni to okres, w którym coraz częściej hotelowe progi przekraczają biznesowi gości. Zbliżające się miesiące to bowiem istny gorący sezon konferencyjny, na który właściciele takich obiektów jak Royal Hotel**** czekają niemalże cały rok.

W położonym zaledwie 1 km od lotniska Modlin hotelu tego typu przedsięwzięcia jak szkolenia, konferencje czy służbowe spotkania co prawda odbywają się przez cały rok, jednak wrzesień i październik to prawdziwe oblężenie takich spotkań.

Nic w tym dziwnego, bowiem Royal Hotel**** oprócz luksusowej bazy noclegowej dysponuje również nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, cieszącym się niesłabnącą popularnością wśród organizatorów. Hotel udostępnia kilka sal, z których największa jest w stanie pomieścić aż 500 osób. Doskonałe wyposażenie każdego pomieszczenia jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klienta, a konsultacje z profesjonalnym personelem zagwarantują sprawne przygotowanie każdego wydarzenia. W klimatyzowanych salach zmodernizowano system nagłośnienia oraz umożliwiono dostęp do bezprzewodowego Internetu, co w połączeniu z multimedialnym sprzętem najwyższej jakości gwarantuje pełen profesjonalizm.

W obiekcie znajduje się również elegancka Restauracja Napoleon, która podobnie jak reszta hotelu zbiera wysokie oceny wśród przebywających gości. Przygotowane menu opiera się na daniach kuchni polskiej i europejskiej, zatem każdy z gości z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Royal Hotel**** jest doskonałym punktem na mapie dla wszystkich biznesowych klientów szukających inspirujących miejsc w pobliżu Warszawy. To znakomita alternatywa dla obiektów znajdujących się w centrum stolicy.

CW

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij