Kongres Profesjonalistów PR już w kwietniu

Kongres Profesjonalistów PR już w kwietniu

O tym, że kryzys wizerunkowy w mediach nie jest taki straszny, jak może się zdawać, będą mówić specjaliści branży PR już 19-20 kwietnia w Rzeszowie. W Hotelu Hilton Garden Inn będzie miał miejsce XVIII Kongres Profesjonalistów Public Relations.

W programie tegorocznej edycji można znaleźć ciekawe prelekcje dotyczące szeroko pojmowanego tematu kryzysu wizerunkowego w mediach, z jakim czasami musi zmierzyć się firma. O tym, jak należy walczyć o dobre imię marki będą opowiadać specjaliści z branży PR i marketingu. Chętnych na wzięcie udziału w wydarzeniu jest dużo, dlatego należy jak najszybciej zarejestrować się na stronie: www.kongresprofesjonalistow.pl. Tam także znajduje się pełna lista występujących prelegentów. W ciągu dwóch dni będzie można posłuchać na przykład prezesa agencji R4S oraz byłego rzecznika prasowego Komendy Głównej Policji- Mariusza Sokołowskiego, a także redaktora i dziennikarza Wirtualnej Polski oraz właściciela firmy szkoleniowo-badawczej- Marka Kacprzaka. Swój wywód przedstawi także pani Anna Noworocka-Tełewiak, która jest specjalistką z wieloletnim doświadczeniem obszaru zarządzania marką i komunikacją konsumencką.
Wiedza teoretyczna to nie wszystko

Uczestnicy kongresu będą mogli wziąć udział w warsztatach praktycznych. Ta część została podzielona na dwa osobne bloki. Będzie można posłuchać o tym, jak ważną rolę w zapobieganiu tragicznym skutkom kryzysu wizerunkowego posiada sprawny monitoring i analiza przekazów medialnych. Opowiadać będzie przedstawiciel Press Service Monitoring Mediów, więc będzie to wiedza „z pierwszej ręki”. W części praktycznej znajduje się także warsztat dotyczący sposobów zarządzania bazami danych osobowych z uwzględnieniem przepisów rozporządzenia RODO. Prelekcję przygotuję istniejąca już 13 lat Fundacja InternetPR, która na co dzień zajmuje się wspieraniem działań public relations.

Dodatkowo odbędzie się panel dyskusyjny pod tytułem: „Jak skutecznie prowadzić działania w mediach społecznościowych”. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać rad i ciekawostek rzeczników dużych i rozpoznawalnych firm. Będzie to Przemysław Przybylski z Credit Agricole, Łukasz Majewski z Duckie Deck i Wojtek Jabczyński z Orange Polska.
INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz