Konkurs dla pasjonatów gotowania z Radisson Blu Kraków

Od 4 marca trwa nowy konkurs na profilu Facebook krakowskiego hotelu Radisson Blu. Wystarczy dokończyć zdanie „Gotowanie jest dla mnie....”, by stanąć do walki o atrakcyjną, dla każdego miłośnika gotowania, nagrodę. A jest nią udział w warsztatach gotowania kuchni indyjskiej z Szefem Kuchni Stanisławem Bobowskim.

Gotowanie może być pasją, sposobem spędzania wolnego czasu, zabawą, chwilą podczas której łapiemy „drugi oddech” po ciężkim dniu albo po prostu codziennym obowiązkiem.
O tym, że to właśnie z gotowaniem chcę związać swoją przyszłość zadecydowałem jako bardzo młody człowiek, tuż po ukończeniu szkoły podstawowej. Stanąłem wówczas przed koniecznością wyboru swojej ścieżki zawodowej. Bez wahania wybrałem gotowanie i absolutnie nie żałuję. Nieustannie ogromną radość czerpię z tego, że moja praca łączy się z moją pasją. Każdego dnia mogę spełniać się jako Szef Kuchni, a kuchnia jest dla mnie ważnym miejscem nie tylko w pracy, ale i w domu. To tam pobudzam swoją kreatywność i mogę sprawiać radość rodzinie i przyjaciołom poprzez przyrządzanie moich najlepszych specjałów. Krótko mówiąc gotowanie to dla mnie... całe życie! Dlatego zachęcam wszystkich, dla których tak jak dla mnie dzień bez przygotowania czegoś pysznego to dzień stracony, by wyznali czym dla nich jest gotowanie i tym samym wzięli udział w konkursie. Ja sam uwielbiam przekazywać swoją wiedzę innym, a tym samym szerzyć miłość do gotowania. Dlatego gwarantuję cenną wiedzę i świetną zabawę podczas indyjskiej lekcji, która jest naszą nagrodą główną – komentuje Stanisław Bobowski, Szef Kuchni Radisson Blu Hotel Kraków.

Pasjonaci gotowania, nowy kulinarny konkurs hotelu Radisson Blu Kraków, znajdą w aplikacji na profilu Facebook: http://www.facebook.com/RadissonBlu.Hotel.Krakow/app_187117647998431. Zabawa potrwa od 4 do 25 marca – rozstrzygnięcie nastąpi dokładnie o godzinie 15.00. Zadaniem uczestników będzie dokończenie w aplikacji konkursowej zdania „Gotowanie jest dla mnie...”. Nagrodę główną zgarnie ta osoba, której wypowiedź spodoba się największej liczbie osób i uzyska tym samym największą liczbę głosów w aplikacji. Nagroda główna z pewnością nie zawiedzie żadnego miłośnika kuchni. Jest nią udział dla dwóch osób w indyjskiej lekcji gotowania prowadzonej przez Szefa Kuchni hotelu Radisson Blu Kraków – Stanisława Bobowskiego. Do kolejnych pięciu osób, które kolejno zdobędą najwięcej głosów zostaną rozesłane upominki w postaci książek kucharskich Blu Mood Food, napisanych przez pięciu Szefów Kuchni hoteli Radisson Blu w Polsce.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum