Konkurs na Najlepszy Produkt Regionalny
- W ostatnich latach coraz wyraźniej widać rosnące zainteresowanie zdrową żywnością wytwarzaną z naturalnych składników, w oparciu o tradycyjne receptury. Konsumenci zdają sobie bowiem sprawę, że wybierając regionalne produkty mogą liczyć na wysoką jakość delektując się przy tym ich wyjątkowym smakiem i aromatem. Szeroki wybór takich wyrobów będzie prezentowany na Targach Regionalia. Przez trzy dni, wśród tysięcy zwiedzających, lokalni producenci będą mogli pokazać swoje regionalne smakołyki. Zachęcamy wystawców do udziału w konkursie, który pozwoli wyłonić najlepsze produkty i wyróżnić je na tle konkurencji – zachęca Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska organizującej Targi Regionalia


Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie wezmą udział wystawcy Targów Regionalia, którzy poprawnie wypełnią i prześlą zgłoszenia do 5 kwietnia br. w formie elektronicznej na adres wskazany w regulaminie. Do konkursu wystawcy mogą zgłosić tylko jeden produkt i w jednej kategorii. Zwycięzców wybierze komisja konkursowa, w skład której wejdą przedstawiciele patronów honorowych targów: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz reprezentant organizatora wydarzenia – Międzynarodowych Targów Polska.


Mapa smaków Polski i świata

Targi Regionalia to bogaty przegląd lokalnych wyrobów z Polski i ze świata. Na stoiskach pojawią się produkty z list tradycyjnych, żywność ekologiczna i organiczna, a także miody i wyroby mleczarskie oraz wina i browary regionalne. Co więcej w tym roku po raz pierwszy zorganizowane zostanie Święto Piw Regionalnych, które będzie okazją, by poznać wyjątkowe smaki złocistych trunków wytwarzanych przez lokalne warzelnie. Oferta targów obejmie też wyroby rzemieślnicze, z drewna, ręcznie robioną biżuterię i modę inspirowaną folklorem. Obok różnorodnych propozycji regionalnych produktów dla uczestników przygotowane zostaną smakowite degustacje, pokazy kulinarne i konkursy.


Śladem regionalnych potraw z Targami Agroturystyka

W tym roku razem z Targami Regionalia odbędzie się premierowa odsłona Targów Agroturystyka promujących wypoczynek na łonie natury.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz