Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.03.2016

Konkursowe Targi Lato 2016

Konkursowe Targi Lato 2016

Już 22 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie rozpoczną się 21. Targi Turystyki i Wypoczynku lato 2016. Wystawcy po raz kolejny będą mieli okazję zawalczyć o nagrody i wyróżnienia, które przyznawane są zarówno przez branżowe gramia, jak i przez samych odwiedzających. Organizatorzy targów już dziś zachęcają do wzięcia udziału w konkursach, które dają możliwość dodatkowej promocji.  

Targi Lato to tak naprawdę jeden wielki turystyczny kiermasz. Na miłośników podróży czekać będą reprezentanci miast, regionów, hoteli, szlaków, biur i atrakcji turystycznych z Polski i zagranicy. Wymarzone oferty znajdą dla siebie zarówno wprawieni globtroterzy, jak i rodziny z dziećmi i samotni wędrowcy. Wystawcy będą starali się przyciągnąć uwagę Gości między innymi dzięki atrakcyjnym konkursom.

Blask Kryształowego Słońca

Kryształowe Słońce to konkurs, który już na stałe wpisał się w charakterystykę Targów Lato. Istotą konkursu jest wyłonienie najbardziej profesjonalnych stoisk. Pod uwagę brana będzie oryginalność zabudowy, estetyka, porządek oraz profesjonalizm obsługi klienta. W konkursie wezmą udział wszyscy wystawcy. Laureaci otrzymają specjalnie przygotowane statuetki.

Weekend dla Mieszczucha

Weekend dla Mieszczucha to konkurs organizowany przez firmę MT Targi Polska wraz z Polską Izbą Turystyki. Kierowany jest do biur podróży, samorządów gospodarczych i organizacji turystycznych, które zaprezentują najlepsze propozycje na minimum trzydniowy pobyt na terenie Polski. Komisja konkursowa przy ocenie weźmie pod uwagę m.in. dostęp do atrakcji turystycznych dla klientów w różnym wieku. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci 4 m kw. stoiska na Targach Lato 2017 oraz dyplom od Polskiej Izby Turystyki.  

Piękno Polski

Kolejny konkurs, organizowany przez Polską Organizację Turystyczną i MT Targi Polska, dotyczy najlepszej oferty ekspozycyjnej polskiego regionu. Jury, w skład którego wejdą także przedstawiciele Departamentu Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki, oceni ekspozycję targową oraz prezentowaną ofertę. Elementy, na które będzie zwracana uwaga to np. sposób dotarcia do klientów i atrakcyjność propozycji, oryginalność zabudowy stoiska oraz estetyka i profesjonalizm obsługi. Dla laureatów przewidziano nagrody w postaci pokrycia kosztów powierzchni wystawienniczej podczas 22. edycji Targów Lato.

Głos publiczności

Podczas Targów Lato nie zabraknie konkursu, w którym najlepszą ofertę targową wyłonią odwiedzający. Zwycięzca konkursu Hit Lata otrzyma pamiątkową statuetkę. Odwiedzający będą mieli okazję wymyślić hasło promujące Targi Lato. Autor najciekawszego pomysłu wygra pobyt-niespodziankę dla dwóch osób.

Tradycyjne i ekologiczne smaki

Równolegle z Targami Lato odbędą się 5. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz 4. Targi Agroturystyka. To okazja do skosztowania i zakupienia regionalnych przysmaków i trunków z różnych części Polski, jak również znalezienia odpowiedniego miejsca na wypoczynek z dala od miasta.
   
Więcej informacji oraz regulaminy konkursów na stronie www.targilato.pl

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij