Konkursowe Targi Lato 2016

Konkursowe Targi Lato 2016

Już 22 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie rozpoczną się 21. Targi Turystyki i Wypoczynku lato 2016. Wystawcy po raz kolejny będą mieli okazję zawalczyć o nagrody i wyróżnienia, które przyznawane są zarówno przez branżowe gramia, jak i przez samych odwiedzających. Organizatorzy targów już dziś zachęcają do wzięcia udziału w konkursach, które dają możliwość dodatkowej promocji.  

Targi Lato to tak naprawdę jeden wielki turystyczny kiermasz. Na miłośników podróży czekać będą reprezentanci miast, regionów, hoteli, szlaków, biur i atrakcji turystycznych z Polski i zagranicy. Wymarzone oferty znajdą dla siebie zarówno wprawieni globtroterzy, jak i rodziny z dziećmi i samotni wędrowcy. Wystawcy będą starali się przyciągnąć uwagę Gości między innymi dzięki atrakcyjnym konkursom.

Blask Kryształowego Słońca

Kryształowe Słońce to konkurs, który już na stałe wpisał się w charakterystykę Targów Lato. Istotą konkursu jest wyłonienie najbardziej profesjonalnych stoisk. Pod uwagę brana będzie oryginalność zabudowy, estetyka, porządek oraz profesjonalizm obsługi klienta. W konkursie wezmą udział wszyscy wystawcy. Laureaci otrzymają specjalnie przygotowane statuetki.

Weekend dla Mieszczucha

Weekend dla Mieszczucha to konkurs organizowany przez firmę MT Targi Polska wraz z Polską Izbą Turystyki. Kierowany jest do biur podróży, samorządów gospodarczych i organizacji turystycznych, które zaprezentują najlepsze propozycje na minimum trzydniowy pobyt na terenie Polski. Komisja konkursowa przy ocenie weźmie pod uwagę m.in. dostęp do atrakcji turystycznych dla klientów w różnym wieku. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci 4 m kw. stoiska na Targach Lato 2017 oraz dyplom od Polskiej Izby Turystyki.  

Piękno Polski

Kolejny konkurs, organizowany przez Polską Organizację Turystyczną i MT Targi Polska, dotyczy najlepszej oferty ekspozycyjnej polskiego regionu. Jury, w skład którego wejdą także przedstawiciele Departamentu Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki, oceni ekspozycję targową oraz prezentowaną ofertę. Elementy, na które będzie zwracana uwaga to np. sposób dotarcia do klientów i atrakcyjność propozycji, oryginalność zabudowy stoiska oraz estetyka i profesjonalizm obsługi. Dla laureatów przewidziano nagrody w postaci pokrycia kosztów powierzchni wystawienniczej podczas 22. edycji Targów Lato.

Głos publiczności

Podczas Targów Lato nie zabraknie konkursu, w którym najlepszą ofertę targową wyłonią odwiedzający. Zwycięzca konkursu Hit Lata otrzyma pamiątkową statuetkę. Odwiedzający będą mieli okazję wymyślić hasło promujące Targi Lato. Autor najciekawszego pomysłu wygra pobyt-niespodziankę dla dwóch osób.

Tradycyjne i ekologiczne smaki

Równolegle z Targami Lato odbędą się 5. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz 4. Targi Agroturystyka. To okazja do skosztowania i zakupienia regionalnych przysmaków i trunków z różnych części Polski, jak również znalezienia odpowiedniego miejsca na wypoczynek z dala od miasta.
   
Więcej informacji oraz regulaminy konkursów na stronie www.targilato.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz