Krakow Business Run dwukrotnie większy

6 maja 2013 rozpoczną się zapisy do charytatywnego biegu biznesowego Krakow Business Run 2013, którego współorganizatorem jest Radisson Blu Hotel Kraków. W ubiegłym roku na starcie stanęło ponad 1000 biegaczy. Tegoroczna edycja zmieści dwukrotnie więcej osób, a dochód z niej zostanie przeznaczony na zakup protez nóg dla Agnieszki, podopiecznej Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Krakow Business Run to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, który 15 września 2013 odbędzie się po raz drugi. Edycja 2012 zgromadziła na starcie 1000 osób, czyli 200 pięcioosobowych zespołów biegaczy z prawie setki krakowskich firm. Tegoroczny bieg będzie dwukrotnie większy.

„W ubiegłym roku ze względu na ogromne zainteresowanie uczestnictwem, przenieśliśmy imprezę z Placu Szczepańskiego na Rynek Główny. W tym roku jesteśmy gotowi, by w strefie zmian, czyli na najtrudniejszym odcinku trasy, zmieścić jeszcze większą liczbę biegaczy. Dzięki doświadczeniu z poprzedniej edycji 15 września na starcie Krakow Business Run może stanąć aż dwa tysiące osób, czyli 400 pięcioosobowych zespołów” – mówi Wojciech Liszka, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu, współorganizator imprezy z Radisson Blu Hotel Kraków.

Liczba uczestników została dwukrotnie zwiększona jednak miejsca na starcie nadal są limitowane. Chociaż zapisy rozpoczną się 6 maja, to już teraz osoby, które chcą zdążyć zgłosić drużynę, mogą zostawić adres mailowy na stronie www.krakowbusinessrun.pl. Dzięki temu otrzymają wiadomość w chwili otwarcia zapisów.
Krakow Business Run dedykowany jest podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom, ze względu na różne zrządzenia losu żyjącym bez kończyn. Ubiegłoroczna edycja biegu pomogła Justynie Topa, młodej dziewczynie, która w wyniku ciężkiej choroby straciła nogę na wysokości uda.

W tym roku beneficjentką biegu jest 25-letnia krakowska studentka Agnieszka Harasim, która urodziła się bez nóg. Agnieszka, jest młoda, energiczna i nie lubi nudy. Nie lubi się poddawać i wierzy, że może być inspiracją dla osób w podobnej sytuacji. Chce im udowodnić, że kalectwo nie przekreśla reszty życia. Jednak teraz to właśnie ona potrzebuje pomocy.

Radisson Blu Hotel Kraków od lat aktywnie angażuje się w akcje społeczne i pomocowe. Krakow Business Run jest wśród nich jedną z z najważniejszych i inicjatyw. „Jesteśmy świadomi tego, że nasz hotel znajduje się w pięknym historycznym mieście, pełnym wspaniałych, pełnych energii ludzi. Wiemy też, że jako firma nie tylko powinniśmy czerpać z zasobów Karkowa lecz również dawać coś od siebie. Dlatego współorganizujemy Krakow Business Run. Ta impreza sprawia, że Kraków staje się miastem, w którym lepiej się mieszka, a do tego możemy pomóc zmienić życie konkretnej potrzebującej osoby” – dodaje Wojciech Liszka.

Organizatorzy Krakow Business Run to: Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Radisson Blu Hotel Kraków, UBS Service Centre (Poland) sp. z o.o., Luxoft Poland Sp. z o.o., Gmina Miejska Kraków reprezentowana przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Blue Mountain Resort to więcej niż tylko kompleks apartamentowy. To miejsce, gdzie marzenia o idealnym wydarzeniu stają się rzeczywistością. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych gości już dziś!

Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!
Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!

33 sale konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe oraz bogata oferta atrakcji sprzyjających relaksowi - to tylko namiastka tego, co oferuje Hotel NARVIL Conference & Spa! Dowiedz się, dlaczego warto w nim zorganizować konferencje i szkolenia.

Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!
Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!

DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, które łączy nowoczesność z elegancją, oferując najwyższy standard usług i niezrównane możliwości organizacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, wszechstronnej ofercie konferencyjnej i luksusowym udogodnieniom, jest to idealne miejsce na każdy rodzaj wydarzenia, od dużych kongresów i bankietów po kameralne spotkania biznesowe.

Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Focus Hotel Premium to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie przenocować, ale także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy event staje się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!

Zamek Topacz to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując szeroki wachlarz usług i atrakcji. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz różnorodnych wydarzeń, a także na wypoczynek w komfortowych warunkach.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz