Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.09.2009

Kraków - różnorodne miejsca na konferencje, szkolenia...

     


W Krakowie znajduje się szeroki wybór obiektów konferencyjnych oraz szkoleniowych. Należą do nich hotele 2-gwiazdkowe, hotele, centra szkolenowo – konferencyjne, sale konferencyjne i inne.


      W Krakowie znajdują się różne hotele 2-gwiazdkowe. Warto zwrócić uwagę na Hotel Monika. Hotel Monika to kameralny hotel, znajdujący się w cichej części Krakowa. Hotel posiada 1 salę konferencyjną. Sala konferencyjna wyposażona jest, w między innymi laptop, rzutnik multimedialny.

      Na hotelowej mapie Krakowa znaleźć można liczne hotele. Należą do nich, między innymi Hotel Copernicus, Brama Hostel, Hotel Aspel, Hotel Campanile Kraków, HOTEL JUNIOR***, Hotel Saski, JB, Rezydencja Krasickiego 24.
     Hotel Copernicus znajduje się w historycznym centrum Krakowa. Hotel posiada 1 salę konferencyjną, która przeznaczona jest na kameralne szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe. W sali mieści się do 30 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących, a 20 osób w ustawieniu bankietowym.
     Brama Hostel położony jest w ścisłym centrum Krakowa, w zabytkowej kamienicy tuż obok Bramy Floriańskiej. W Brama Hostel znajduje się 1 sala konferenecyjna oraz Sala Cafe, przeznaczona na kameralne spotkania. Sala konferencyjna jest wyposażona w, między innymi nagłośnienie, ekran, rzutnik multimedialny.
     Hotel Aspel znajduje się w pobliżu historycznej części miasta. Hotel Aspel oferuje wynajem 4 sal konferencyjnych. Największa sala - Sala Bankietowa mieści do 300 osób. Zaplecze konferencyjne hotelu przeznaczone jest na konferencje, seminaria, wystawy, pokazy, bankiety oraz uroczyste kolacje.
     Hotel Campanile Kraków znajduje się w historycznym centrum miasta. Hotel posiada 4 sale konferencyjne. Sala Floriańska, Grodzka oraz Szewska można złączyć. Sale konferencyjne wyposażone są w, między innymi ekran, flipchart, wodę mineralną dla uczestników.
     Hotel Saski znajduje się w XVI-wiecznej kamienicy w zabytkowej części Krakowa, tuż obok Rynku Głównego. Hotel Saski posiada 1 salę konferencyjną, która mieści do 30 osób. Sala wyposażona jest w, między innymi rzutnik multimedialny, ekran, a także Internet bezprzewodowy.
     Hotel JB znajduje się w Nowej Hucie, poza ścisłym centrum Krakowa. Hotel oferuje wynajem 1 sali konferencyjnej. Sala konferencyjna jest klimatyzowana oraz posiada dostęp do światła dziennego. Sala konferencyjna wyposażona jest w sprzęt konferencyjny.
     Rezydencja Krasickiego 24 znajduje się niedaleko ścisłego centrum Krakowa. Obiekt posiada 2 sale konferencyjne. Sala Biała mieści do 30 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących, do 20 osób w ustawieniu bankietowym miejsc siedzących. Sala czerwona mieści do 12 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących, do 8 osób w ustawieniu bankietowym miejsc siedzących.

      Konferencja, szkolenie lub spotkanie biznesowe można zorganizować w Krakowie w centrum szkoleniowo - konferencyjnym. Na uwagę zasługują Centrum Szkoleniowe Europrofes oraz Willa Decjusza w Krakowie - Centrum Konferencyjne.
     Centrum Szkoleniowe Europrofes zlokalizowane jest obok historycznego Kazimierza - żydowskiej dzielnicy Krakowa. Obiekt oferuje wynajem 3 sal konferencyjnych. Sala Fioletowa mieści do 50 osób, Sala Beżowa do 35, a Sala Niebieska do 30. Wszystkie sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone,
     Willa Decjusza w Krakowie - Centrum Konferencyjne znajduje się poza centrum Krakowa. Willa Decjusza charakteryzuje się wyjątkowym stylem. Zaplecze konferencyjne obiektu jest bardzo szerokie. Znajduje się tu 15 sal konferencyjnych. w Holu Głównym możliwe jest zorganizowanie wydarzenia dla 150 osób.

      Idealnym miejscem na konferencje, szkolenia oraz inne spotkania są multipleksy. W Krakowie wydarzenie można zorganizować, na przykład w Multikino Kraków. Multikino Kraków znajduje się poza ścisłym centrum miasta. Obiekt oferuje wynajem 12 sal kinowych. Sale wyposażone są w profesjonalny system nagłośnienia, wygodne fotele oraz ekrany kinowe.

      W Krakowie można znaleźć wiele niezależnym sal konferencyjnych. Należą do nich, między innymi Astelia, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Dworek Uniwersytetu Rolniczego, ul. Balicka 253 Kraków.
     Astelia znajduje się poza ścisłym centrum miasta. Astelia oferuje profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną, a także malowniczy ogród. Sala konferencyjna mieści do 200 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących, do 140 osób w ustawieniu bankietowym miejsc siedzących oraz do 160 osób w ustawieniu szkolnym miejsc siedzących.
     Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie mieści się w budynku Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego. Obiekt posiada aulę oraz salę klubową. W auli można zorganizować konferencję lub inne wydarzenie dla 330 osób.
Dworek Uniwersytetu Rolniczego, ul. Balicka 253 Kraków znajduje się na obrzeżach miasta. W dworku są 3 sale konferencyjne, przeznaczone na konferencje, szkolenia, seminaria i narady. 2 sale konferencyjne mogą zmieścić po 50 osób każda, a 3 sala konferencyjna mieści do 36 osób.

      Ciekawym obiektem w Krakowie jest Dom Casimi - wyjątkowe miejsce w historycznym Kazimierzu. Obiekt oferuje wynajem 1 sali konferencyjnej, na kameralne spotkania oraz szkolenia. W sali mieści się do 15 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących, do 12 osób w ustawieniu bankietowym miejsc siedzących oraz do 12 osó w ustawieniu szkolnym miejsc siedzących.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij