Kraków - szeroka oferta hoteli 5, 4 oraz 3-gwiazdkowych

Kraków - szeroka oferta hoteli 5, 4 oraz 3-gwiazdkowych


Kraków to idealne miasto na konferencję, szkolenie oraz spotkanie biznesowe, ze względu na szeroką bazę hotelową, a także uroki historyczne miasta. Na hotelowej mapie Krakowa znajduje się wiele hoteli 5-gwiazdkowych, hoteli 4-gwiazdkowych oraz hoteli 3-gwiazdkowych.


      W Krakowie bez problemu można znaleźć hotel 5-gwiazdkowy. Na szczególną uwagę zasługują Hotel Sympozjum *****, Hotel Stary, Radisson SAS Hotel KRAKÓW oraz Sheraton Kraków Hotel.
     Hotel Sympozjum***** znajduje się w dzielnicy Zakrzówek, niedaleko centrum miasta. Hotel posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal konferencyjnych. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają nowoczesny sprzęt konferencyjny oraz stałe łącze internetowe. Na terenie Hotelu Sympozjum***** odbywają się konferencje, szkolenia oraz prezentacje.
     Hotel Stary to perełka na hotelowej mapie Krakowa. Hotel zwyciężył w konkursie Villegiature 2007 w kategorii "Najlepszego Hotelowego Wystroju Wnętrz w Europie". Hotel oferuje 2 sale konferencyjne. W większej sali konferencyjnej może zmieścić się do 160 osób w teatralnym ustawieniu miejsc siedzących.
     Radisson SAS Hotel KRAKÓW znajduje się w historycznej części miasta, obok Rynku Głównego i Zamku Królewskiego na Wawelu. Centrum konferencyjno - bankietowa to 3 sale konferencyjne oraz 4 kameralne sale, przeznaczone na mniejsze spotkania. Wszystkie sale są naturalnie oświetlone.
     Sheraton Kraków Hotel znajduje w miejscu, gdzie można podziwiać przepiękny Zamek Królewski na Wawelu. Architektura hotelu wyróżnia się atrium ze szklanym dachem. Centrum konferencyjne hotelu to 10 sal konferencyjnych, które są nowocześnie wyposażone. Przeznaczone są na konferencje, szkolenia, formalne i nieformalne spotkania biznesowe.

      W Krakowie znajduje się wiele hoteli 4-gwiazdkowych. Warto wymienić Qubus Hotel Kraków****, andel's Hotel Cracow, Dwór Kościuszko, Best Western Premier Kraków, Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek, Hotel Amadeus, Hotel Kossak, Hotel Orbis Francuski Kraków, Novotel Kraków Bronowice, Novotel Kraków Centrum, a także Park Inn.
     Qubus Hotel Kraków**** znajduje się w sercu Krakowa, niedaleko Kazimierza - historycznej dzielnicy miasta. Centrum konferencyjne hotelu zawiera 9 sal konferencyjnych, które mogą być ze sobą połączone. Na powierzchni ok. 500m2 można zorganizować wydarzenie dla 650 osób.
     andel's Hotel Cracow to nowoczesny hotel usytuowany obok dworca PKP oraz Galerii Krakowskiej - największego centrum handlowego w mieście. Zaplecze konferencyjne hotelu to 5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz foyer. Powierzchnia centrum konferencyjnego w andel's Hotel Cracow to ok. 500m2, co umożliwia goszczenie do 320 osób.
     Dwór Kościuszko należy do sieci Donimirski Boutique Hotels. Hotel znajduje się na terenie dawnej letniej rezydencji biskupów Krakowskich na Białym Prądniku. Dwór Kościuszko oferuje wynajem 2 sal konferencyjnych, które można połączyć. Większa sala może zmieścić do 120 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących.
     Best Western Premier Kraków znajduje się poza ścisłym centrum Krakowa, niedaleko Portu Lotniczego Kraków-Balice. Zaplecze konferencyjne hotelu to 8 sal konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz konferencyjny. Ściany sal konferencyjnych są ruchome, więc istnieje możliwość dostosowania powierzchni do liczby uczestników konferencji, szkolenia czy innego wydarzenia.
     Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek znajduje się na obrzeżach Krakowa, blisko urokliwej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Hotel Witek posiada 12 sal konferencyjnych. Największa sala konferencyjna to Sala Kongresowo-Bankietowa, w której można zorganizować wydarzenie dla 400 osób.
     Hotel Amadeus to butikowy hotel, znajdujący się w zabytkowej części Krakowa. Wystrój hotelu zainspirowany jest stylem barokowym - epoką Wolfganga Amadeusa Mozarta. Hotel Amadeus posiada 2 stylowe sale konferencyjne, przeznaczone na konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe.
     Hotel Kossak posiada wspaniałą lokalizację tuż obok Zamku Królewskiego na Wawelu. Hotel znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z lat 30-tych XX wieku. Centrum konferencyjne Hotelu Kossak to 3 sale konferencyjne, które po złączeniu tworzą salę o powierzchni 140m2.
     Hotel Orbis Francuski Kraków znajduje się w centrum miasta, w pobliżu Rynku Głównego oraz innych atrakcji turystycznych Krakowa. Hotel oferuje wynajem 1 historycznej sali konferencyjnej, w której w której 12 października 1919 r. pod przewodnictwem hrabiego Lubomirskiego powstał Polski Komitet Olimpijski. W Sali Olimpijskiej mieści się 30 osób w ustawieniu teatralnym miejsc, 24 osoby w ustawieniu bankietowym miejsc oraz 16 w ustawieniu szkolnym miejsc.
     Novotel Kraków Bronowice znajduje się w niedalekiej odległości od historycznego centrum miasta. W hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne oraz 2 gabinety na mniejsze spotkania. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, a także w bezprzewodowy Internet.
     Novotel Kraków Centrum położony jest w sercu miasta, niedaleko głównych atrakcji turystycznych Krakowa. Centrum konferencyjne hotelu zawiera 9 sal konferencyjnych, które są klimatyzowane, całkowicie wiciszone oraz oświetlone światłem dziennym (poza salą konferencyjną Batory). Największa sala konferencyjna - Wawel mieści do 180 osób w teatralnym ustawieniu miejsc siedzących.
     Park Inn to hotel zlokalizowanym w ścisłym centrum Krakowa. W hotelu można zorganizować konferencję, szkolenie, duże spotkanie korporacyjne, bankiet lub inne wydarzenie. Park Inn posiada 5 sal konferencyjnych, które można dostosować do ilości uczestników wydarzenia.

      Baza hotelowa Krakowa zawiera dużo hoteli 3-gwiazdkowych, między innymi Hotel Artur, Farmona Hotel Business & Spa, RT Monopol Hotel, RT Galicya Hotel, RT Regent, Hotel Nefretete*** Resort & SPA, Chopin Hotel*** Cracow, Hotel Apis, Hotel City SM, Hotel Erazm przy pałacu Villa Decius, Hotel i Restauracja Santorini, Hotele Kazimierz, HOTEL LOGOS, Hotel ORBIS CRACOVIA KRAKÓW, Hotel PTTK Wyspiański, Hotel Senacki, Hotel Tyniecki, Hotel WILGA***, Kontrast, Atrium Hotel***, Hotel Express by Holiday Inn, Hotel Junior***, STARThotel Perła.
     Hotel Artur znajduje się poza ścisłym centrum Krakowa, w zielonej okolicy. W hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne. Największa sala - Sala Bankietowa, umożliwia zorganizowanie bankietu dla 200 osób. W Hotelu Artur odbywać się mogą konferencje, szkolenia, bankiety oraz kameralne spotkania.
     Farmona Hotel Business & Spa znajduje się na obrzeżach miasta. Oferuje sale konferencyjne, a także gabinet Wellness & SPA powierzchni 200m2. W hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne. Cechują się one elegancją oraz profesjonalnym wyposażeniem.
     W Krakowie znajdują się 3 hotele należące do siebi RT Hotels. Pierwszy z nich to RT Monopol Hotel znajduje się w pobliżu głównych atrakcji turystycznych Krakowa. Hotel oferuje wynajem 2 klimatyzowanych sal konferencyjnych. W Sali Parkowej mieści się do 60 osób, a w Sali Kameralnej do 40 osób. Następny hotel należący do sieci to RT Galicya Hotel, który zlokalizowany jest poza ścisłym centrum miasta. W hotelu znajduje się 1 sala konferencyjna - Sala Słoneczna, która przeznaczona jest na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Trzeci hotel z sieci RT Hotels to RT Regent. Znajduje się on w historycznej żydowskiej dzielnicy miasta - na Kazimierzu. Hotel oferuje elegancką i kameralną salę konferencyjną, w której można zorganizować wydarzenie dla 30 osób.
     Hotel Nefretete*** Resort & SPA znajduje się w Libertowie - urokliwej miejscowości 10 km od centrum Krakowa. Obiekt otoczony jest malowniczym ogrodem. Hotel oferuje salę konferencyjną, która przeznaczona jest na kameralne spotkania. Sala mieści do 40 osób.
     Chopin Hotel*** Cracow to hotel w centrum miasta. Hotel posiada szerokie zaplecze konferencyjne, które składa się 6 sal konferencyjnycg. Złączenie Sal Mariola oraz Joanna umożliwia zorganizowanie wydarzenia do 180 osób. Wszystkie sale są oświetlone dziennym światłem oraz posiadają łącza telekomunikacyjne i internetowe.
     Hotel Apis znajduje się w pobliżu ścisłego centrum Krakowa. Centrum konferencyjne hotelu to 3 przestronne sale konferencyjne. Przeznaczone są do organizacji kongresów, szkoleń, znajzdów i spotkań biznesowych.
     Hotel City zlokalizowany jest niedaleko Sankturarium Miłosiedzia Bożego w Łagiewnikach. Hotel dysponuje 2 salami konferencyjnymi. W pierwszej sali konferencyjnej może zmieścić się do 65 osób, a drugiej sali konferencyjnej do 55 osób.
     Hotel Erazm przy pałacu Villa Decius jest kameralnym hotelem, który zlokalizowany jest na Woli Justowskiej - rezydencjonalnej dzielnicy Krakowa. W hotelu znajduje się 1 sala konferencyjna dla 20 osób. Sala konferencyjna jest klimatyzowana oraz posiada bezpłatny bezprzewodowy Internet.
     Hotel i Restauracja Santorini to hotel z domową atmosferą, znajdujący się w dzielnicy Krakowa - Nowej Hucie. Hotel oferuje wynajęcie sali konferencyjnej, która pomieści do 60 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących. W Hotelu Santorini można zorganizowań konferencję szkolenie lub spotkanie firmowe.
     Hotele Kazimierz znajdują się w historycznej żydowskiej dzielnicy Krakowa - na Kazimierzu. Hotele oferują 5 sal konferencyjnych. Największa sala konferencyjna - Gregoriańska, mieści 120 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących, 60 osób w ustawieniu bankietowym miejsc siedzących oraz 40 osób w ustawieniu szkolnym miejsc siedzących.
     Hotel Logos to nowoczesny hotel w historycznym centrum Krakowa. Oferta konferencyjna hotelu zawiera wynajem 2 sal konferencyjnych. Pierwsza sala znajduje się w Hotelu Logos, a druga w pobliskiej bibliotece.
     Hotel Cracovia znajduje się w centrum Krakowam, niedaleko historycznej części miasta. W hotelu znajdują się 3 nowoczesne sale konferencyjne. Oferta konferencyjna Hotelu Cracovia zawiera sprzęt konferencyjny oraz obsługę konferencji.
     Hotel PTTK Wyspiański znajduje się historycznym centrum, niedaleko zielonych Plant. W hotelu są 3 sale konferencyjne oraz 1 kameralna sala na mniejsze spotkania. Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w profesjonalny sprzęt konferencyjny.
     Hotel Senacki znajduje się w historycznej części Krakowa, tuż obok Zamku Królewskiego na Wawelu. Hotel Senacki jest hotelem butikowym. Centrum konferencyjne hotelu zawiera 4 sale. Hotel oferuję obsługę grup konferencyjnych do 25 osób, w którym zawarty jest nocleg, sale konferencyjne oraz wyżywienie.
     Hotel Tyniecki znajduje się na terenie zielonego Tynieckiego Parku Krajobrazowego, poza ścisłym centrum Krakowa. Hotel Tyniecki oferuje wynajem 2 sal konferencyjnych. Pierwsza sala może pomieścić do 20 osób, a druga do 50 osób.
     Hotel WILGA*** to nowoczesny obiekt, który znajduje się w pobliżu historycznej części Krakowa. Baza konferencyjna hotelu to 4 sale konferencyjne. Sala Kolumnowa oraz Sala Kominkowa mogą pomieścić do 80 osób w każdej z nich.
     Hotel Kontrast znajduje się w cichej dzielnicy willowej, poza ścisłym centrum Krakowa. Hotel posiada 1 salę konferencyjną oraz 1 gabinet, przeznaczony na kameralne spotkania. Sala konferencyjna Natalia mieści do 120 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących.
     Atrium Hotel*** położony jest w centrum Krakowa, blisko Rynku Głównego. Hotel oferuje wynajem 2 sal konferencyjnych. W obu salach istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Większa sala konferencyjna mieści do 70 osób w ustawieniu teatralnym miejsc siedzących.
     Hotel Express by Holiday Inn znajduje się poza ścisłym centrum Krakowa. Hotel posiada bogate zaplecze konferencyjne, które składa się z 5 sal konferencyjnych. Sala Kryształowa oraz Piaskowa mogą być złączone, co umożliwia zorganizowanie konferencji lub innego wydarzenia dla 160 osób.
     Hotel Junior*** znajduje się poza centrum miasta. Hotel dysponuje 2 salami konferencyjnymi, które są naturalnie oświetlone i mają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Sala konferencyjno - bankietowa mieści do 180 osób.
     STARThotel Perła znajduje się poza ścisłym centrum Krakowa. Hotel oferuje wynajem 1 sali konferencyjnej. Sala jest klimatyzowana oraz wyposażona w, między innymi projektor multimedialny, TV + DVD. Sala konferencyjna mieści do 100 osób.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską
Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską

Dołącz do warsztatu z Elizą Kozicą-Kamińską w Poznaniu 19 czerwca 2024 i zdobądź wiedzę z zakresu zwiększania konwersji zapytań ofertowych MICE. Rejestracja otwarta!

Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Blue Mountain Resort to więcej niż tylko kompleks apartamentowy. To miejsce, gdzie marzenia o idealnym wydarzeniu stają się rzeczywistością. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych gości już dziś!

Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!
Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!

33 sale konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe oraz bogata oferta atrakcji sprzyjających relaksowi - to tylko namiastka tego, co oferuje Hotel NARVIL Conference & Spa! Dowiedz się, dlaczego warto w nim zorganizować konferencje i szkolenia.

Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!
Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!

DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, które łączy nowoczesność z elegancją, oferując najwyższy standard usług i niezrównane możliwości organizacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, wszechstronnej ofercie konferencyjnej i luksusowym udogodnieniom, jest to idealne miejsce na każdy rodzaj wydarzenia, od dużych kongresów i bankietów po kameralne spotkania biznesowe.

Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Focus Hotel Premium to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie przenocować, ale także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy event staje się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz