Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.04.2011

Krakowski Radisson Blu - nominowany do World Travel Awards

W ramach konkursu World Travel Awards co roku wybierane są najlepsze hotele w 10 regionach świata – w Europie, Afryce, Azji, na Wyspach Karaibskich, w obydwu Amerykach i Ameryce Środkowej, Australii oraz na Oceanie Indyjskim, na Środkowym Wschodzie. Na terenie poszczególnych państw wyróżniane są najlepsze hotele (Leading Hotels) i najlepsze hotele biznesowe (Leading Business Hotels).Przyznawane w konkursie nagrody uznawane są za jedne z najważniejszych wyróżnień światowej branży turystycznej. W tym roku Radisson Blu Hotel w Krakowie po raz czwarty z rzędu otrzymał nominację do nagrody w kategorii Poland’s Leading Business Hotel. Spośród ośmiu innych jest jedynym hotelem w Krakowie. Przy przyznawaniu nominacji międzynarodowi eksperci brali pod uwagę między innymi: innowacyjność hotelu i jego oferty, jakość i standard świadczonych usług oraz poziom zadowolenia gości.„To, że już po raz czwarty zostaliśmy nominowani do tak prestiżowej nagrody jest dla nas powodem do dumy. Cieszymy się z tego, że jakość naszych usług biznesowych ponownie została tak wysoko oceniona” – mówi Nino Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu. „Jesteśmy świadomi, że utrzymanie tak wysokiego standardu to trudna praca ale nie brakuje nam energii i pomysłów do rozwijania naszej oferty. Może o tym świadczyć zdobyty niedawno eko-certyfikat BS8901 oraz wiążący się z nim zrównoważony pakiet konferencji” – dodaje dyrektor.Kolejnym etapem konkursu jest głosowanie, do którego upoważnieni są pracownicy branży turystycznej z całego świata.

Głosowanie on-line na stronie: http://www.worldtravelawards.com/vote, potrwa do 5 sierpnia 2011.Nagroda World Travel Awards została ustanowiona w 1993 roku w celu nagrodzenia najwyższych osiągnięć we wszystkich sektorach światowej turystyki.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij