Krakowski Radisson Blu z najwyższym standardem Michelin

Krakowski hotel Radisson Blu znalazł się na kartach 32-iego przewodnika Michelin „Main Cites of Europe 2013”, wśród obiektów prezentujacych najwyższy standard otrzymał cztery duże piktogramy budynków i tym samym po raz kolejny udowodnił, że należy do najlepszych hoteli w Polsce.

Jako jedyny hotel sieci Radisson Blu w Polsce i jeden z trzech hoteli w mieście, krakowski obiekt został doceniony przez komisję reprezentującą słynny przewodnik Michelin pod kątem standardu wykonywanych usług. Według inspektorów Michelin, Radisson Blu Hotel Kraków spełnia najwyższy poziom obsługi klienta i komfortu a tym samym wyróżnia się spośród innych hoteli w Polsce. Przyznany zaszczyt potwierdza otrzymanie czterech piktogramów budynku, które są przypisywane wyłącznie hotelom o najwyższym standardzie. Najwyższe odznaczenie w tej kategorii wynosi pięć piktogramów budynków i zostało przyznane jednemu hotelowi w Polsce.

Komisja Michelin wizytuje hotel anonimowo i bez zapowiedzi. Podczas oceny hotelu docenione zostały komfortowe pokoje urządzone w dwóch stylach z imponującym widokiem na Wawel, Filharmonię i krakowskie Planty, powierzchnia konferencyjna z ośmioma salami przystosowana zarówno do kameralnych jak i dużych spotkań, przestronne lobby i foyer. Także hotelowa kuchnia spełnia najwyższe standardy. Restaurację Milk&Co zarekomendowano jako „niezobowiązujące miejsce, w którym króluje międzynarodowa kuchnia tematyczna”. Doceniony został bufet Surf&Turf, podczas którego Szef Kuchni we współpracy doświadczonymi kucharzami z całego świata komponuje menu prosto z różnych regionów, jak na przykład Chin, Indii, Stanów Zjednoczonych, czy Tajlandii.

Dla całego zespołu Radisson Blu Hotel Kraków jak i dla mnie, zdobycie czterech symboli budynku i tym samym wpisanie naszego obiektu do kolejnej edycji prestiżowego przewodnika Michelin, jest dowodem na to, że goście doceniają nasze starania. Jestem pewien, że to wyróżnienie zmotywuje cały zespół, aby w codziennej pracy dawać z siebie jeszcze więcej – mówi Nino D. Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu. Fakt, że podczas wizyty komisji brane były pod uwagę zróżnicowane czynniki, jest potwierdzeniem, że obrana przez nas droga obsługi gościa jest słuszna. Bez wątpienia pomocna okazuje się wdrażana filozofia „Yes I Can”, zgodnie z którą każdy pracownik krakowskiego hotelu Radisson Blu wychodzi poza swoje obowiązki pełniąc funkcję gospodarza, zaangażowanego w sprawy gościa i osobiście czuje odpowiedzialność za jego zadowoleni– dodaje.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz