Krakowski RT Galicya w szeregach Best Western

Krakowski hotel RT Galicya z początkiem marca oficjalnie dołączył do największej na świecie rodziny hotelowej. Jest to 19. obiekt działający pod marką Best Western w Polsce.

Best Western, lider na polskim rynku hoteli franczyzowych, powiększył swoje portfolio o kolejny komfortowy obiekt. Trzygwiazdkowy BEST WESTERN Galicya jest czwartym hotelem Grupy Kapitałowej Satoria Group S.A. (dawny PUHIT) oraz drugim należącej do niej sieci RT Hotels S.A., który stał się pełnoprawnym członkiem Best Western. Aktualnie do Best Western w Polsce należy 19 hoteli, które udostępniają łącznie niemal 1750 pokoi.

Best Western w Polsce rozwija się niezwykle intensywnie. Widzimy, że model biznesowy sieci zyskuje tu coraz większe uznanie. Z roku na rok do Best Western przystępuje więcej obiektów. RT Hotels to kolejny przykład polskiego operatora, który po przyłączeniu jednego ze swoich obiektów do Best Western, zdecydował się rozszerzyć współpracę z siecią - mówi Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę.

BEST WESTERN Galicya to trzeci, po BEST WESTERN Kraków Old Town oraz BEST WESTERN PREMIER Kraków, obiekt sieci w Krakowie. Położony niespełna 4 kilometry od Rynku Starego Miasta udostępnia 63 jedno- oraz dwuosobowe pokoje z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Podróż z lotniska Kraków-Balice do hotelu zajmuje jedynie 15 minut. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla osób chcących odpocząć od zgiełku miasta, jak i dla wszystkich, którzy w krótkim czasie potrzebują dotrzeć do samego serca stolicy Małopolski.

W ostatnich miesiącach wszystkie pokoje w hotelu zostały odnowione. Wymieniono w nich m.in. telewizory i łóżka. Pomieszczenia o podwyższonym standardzie wyposażono dodatkowo w zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz wygodne sofy. Rodziny podróżujące z dziećmi mogą korzystać z udostępnianych na życzenie łóżeczek, wanienek oraz pościeli dla swoich najmłodszych pociech. Ponadto obiekt przystosowany jest do przyjęcia zwierząt. Po renowacji wnętrz, RT Hotels planuje na wiosnę br. modernizację fasady zewnętrznej budynku.

Od wielu lat hotel cieszy się dużym uznaniem wśród gości biznesowych zarówno z kraju, jak i zagranicy. Klimatyzowana sala konferencyjna przeznaczona na spotkania biznesowe oraz różnego rodzaju imprezy przyciąga turystów z całej Europy.

Najwięcej gości odwiedzających hotel pochodzi z Polski, jednak bardzo wiele osób przyjeżdża do nas także z Wielkiej Brytanii, Rosji bądź Ukrainy - mówi Anna Stefańczyk, Dyrektor Zarządzający RT Hotels. Po przyłączeniu do międzynarodowej sieci Best Western liczymy na jeszcze większe zainteresowanie przedstawicieli świata biznesu również z innych krajów - podsumowuje Anna Stefańczyk.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz