Krzysztof Celuch autorem książki dedykowanej biurom marketingu miejsc

Krzysztof Celuch autorem książki dedykowanej biurom marketingu miejsc


Już 10 lutego w Sevilli, w trakcie MPI EMEC 2020, będzie miała miejsce międzynarodowa premiera najnowszej książki dr. Krzysztofa Celucha - prezesa Celuch Consulting, konsultanta biznesowego oraz cenionego wykładowcy akademickiego, specjalizującego się w obszarach marketingu i zarządzania.

"The Business and Management of Convention and Visitor Bureaus" porusza kwestie związane z marketingiem miejsc ze szczególnym uwzględnieniem roli convention bureaus oraz lokalizacji w przemyśle spotkań, który - jak zauważa autor - systematycznie zyskuje na wartości jako źródło dochodu miast, regionów i krajów. Zjawisko to przekłada się z kolei na potrzebę odpowiedniej koordynacji oraz promocji rynku - co z kolei wiąże się z wyzwaniem stawianym przed biurami convention & visitors i wszystkimi jednostkami pełniącymi w urzędowych strukturach miast rolę biur marketingu miejsc.

Zamysłem książki jest pomoc pracownikom tychże miejsc w procesie efektywnego zarządzania destynacją z perspektywy kreowania jej wizerunku, możliwości sprzedażowych oraz promocyjnych. To także poradnik dedykowany samym przedstawicielom władzy, którzy dążą do rozwoju swojego regionu w taki sposób, aby odnalazł się on w obecnych realiach marketingowych. 

Walorem opracowania jest jego spojrzenie na zagadnienie z różnych perspektyw - w tym prawnych, finansowych, promocyjnych czy technologicznych - oraz praktyczne podejście do organizacji pracy convention & visitors bureaus w istniejących warunkach rynkowych. Jak rozdzielić zadania w zespole, jakie mechanizmy, modele i rozwiązania zastosować, aby odnieść sukces w organizacji pracy, sprzedaży, budowaniu pozycji CVB? Lektura porusza m.in. te zagadnienia.

"The Business and Management of Convention and Visitor Bureaus" to połączenie kilku światów: podstaw teoretycznych porządkujących istotne dla funkcjonowania CVB zagadnienia, praktycznych wskazówek, moich doświadczeń oraz opinii i porad osób, które w tej dziedzinie osiągnęły sukces. Ta książka ma pomóc w pracy CVB, podpowiedzieć rozwiązania, dać inspiracje" - mówi o swojej publikacji Krzysztof Celuch, podkreślając również znaczenie zaangażowania ze strony międzynarodowego wydawnictwa, stanowiące dla autora miłe wyróżnienie oraz sygnał świadczący o rzeczywistej roli przemysłu spotkań.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz