Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.02.2020

Krzysztof Celuch autorem książki dedykowanej biurom marketingu miejsc

Krzysztof Celuch autorem książki dedykowanej biurom marketingu miejsc


Już 10 lutego w Sevilli, w trakcie MPI EMEC 2020, będzie miała miejsce międzynarodowa premiera najnowszej książki dr. Krzysztofa Celucha - prezesa Celuch Consulting, konsultanta biznesowego oraz cenionego wykładowcy akademickiego, specjalizującego się w obszarach marketingu i zarządzania.

"The Business and Management of Convention and Visitor Bureaus" porusza kwestie związane z marketingiem miejsc ze szczególnym uwzględnieniem roli convention bureaus oraz lokalizacji w przemyśle spotkań, który - jak zauważa autor - systematycznie zyskuje na wartości jako źródło dochodu miast, regionów i krajów. Zjawisko to przekłada się z kolei na potrzebę odpowiedniej koordynacji oraz promocji rynku - co z kolei wiąże się z wyzwaniem stawianym przed biurami convention & visitors i wszystkimi jednostkami pełniącymi w urzędowych strukturach miast rolę biur marketingu miejsc.

Zamysłem książki jest pomoc pracownikom tychże miejsc w procesie efektywnego zarządzania destynacją z perspektywy kreowania jej wizerunku, możliwości sprzedażowych oraz promocyjnych. To także poradnik dedykowany samym przedstawicielom władzy, którzy dążą do rozwoju swojego regionu w taki sposób, aby odnalazł się on w obecnych realiach marketingowych. 

Walorem opracowania jest jego spojrzenie na zagadnienie z różnych perspektyw - w tym prawnych, finansowych, promocyjnych czy technologicznych - oraz praktyczne podejście do organizacji pracy convention & visitors bureaus w istniejących warunkach rynkowych. Jak rozdzielić zadania w zespole, jakie mechanizmy, modele i rozwiązania zastosować, aby odnieść sukces w organizacji pracy, sprzedaży, budowaniu pozycji CVB? Lektura porusza m.in. te zagadnienia.

"The Business and Management of Convention and Visitor Bureaus" to połączenie kilku światów: podstaw teoretycznych porządkujących istotne dla funkcjonowania CVB zagadnienia, praktycznych wskazówek, moich doświadczeń oraz opinii i porad osób, które w tej dziedzinie osiągnęły sukces. Ta książka ma pomóc w pracy CVB, podpowiedzieć rozwiązania, dać inspiracje" - mówi o swojej publikacji Krzysztof Celuch, podkreślając również znaczenie zaangażowania ze strony międzynarodowego wydawnictwa, stanowiące dla autora miłe wyróżnienie oraz sygnał świadczący o rzeczywistej roli przemysłu spotkań.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij