Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.03.2013

Kucharz hotelu Sheraton w Sopocie wygrał konkurs Kulinarny Talent 2013
Konkurs ten to inicjatywa pozwalająca odkryć wybitne zdolności młodych i zdolnych kucharzy, którzy nie ukończyli jeszcze 23 roku życia. Podczas wydarzenia uczestnicy mają za zadanie zaskoczyć jury swoją finezją i pomysłowością, gdyż wyznacznikami ich pracy są innowacyjność i umiejętność twórczego łączenia składników i smaków.

Jest to już drugie zwycięstwo kucharzy Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa w tym prestiżowym wydarzeniu. W ubiegłym roku pierwsze miejsce w konkursie zajął Marcin Popielarz, który reprezentował sopocki Sheraton.

Na co dzień kreacji kulinarnych obu kucharzy można spróbować w restauracji Wave, gdzie zaskakują swoją pomysłowością oraz wyrafinowanym łączeniem smaków.

Jury piątej edycji konkursu „Kulinarny Talent” składało się z profesjonalistów: Jerzego Pasikowskiego, Grzegorza Kazubskiego, Tomasza Boruckiego i Marcina Budynka oraz jury degustacyjnego: Uli Chincz, Anny Popek, Michała Olszańskiego, Tomasza Iwana i Marcina Mroczka.

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa położony jest przy plaży, a znajdujące się w nim restauracje oferują wspaniały widok na morze i pięciogwiazdkowy serwis obsługi. Oferta kulinarna hotelu jest bardzo bogata i gwarantuje mieszkańcom Sopotu oraz gościom podróż po smakach i aromatach krajów basenu Morza Śródziemnego (Restauracja Wave), Azji (InAzia) oraz Włoch i Hiszpanii (Vinoteque).

Więcej informacji o restauracjach znajduje się na stronach internetowych:

http://www.inazia.pl/pl/

http://www.sheraton.pl/sopot/pl/restauracje-bary

Hotel Sheraton Sopot Conference Center & Spa zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce posiada sześć obiektów: hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Sopocie, Hotel Bristol oraz The Westin Warsaw.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij