Kwiecień Miesiącem Świadomości o Ochronie Środowiska Naturalnego w hotelach sieci Marriott

26 marca 2011 roku na jedna godzinę zgasły światła w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w ramach akcji Godzina dla Ziemi. W tym miesiącu hotel przystąpił do kolejnej akcji, także związanej z ochroną środowiska naturalnego.

Każdego roku kwiecień jest ogłaszany miesiącem Environmental Awareness Month dla pracowników hoteli Marriott na całym świecie. Celem akcji jest podkreślenie odpowiedzialności korporacji za ochronę środowiska, edukacja i uświadomienie o zagrożeniach ekologicznych. Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport postanowił zadbać o swój mikro-świat i w piątek 15 kwietnia liczna grupa pracowników, od dyrekcji po praktykantów, wyposażona w grabie i worki do segregacji śmieci, wyruszyła do sprzątania terenu wokół hotelu i lotniska. Strategicznym kierunkiem wiosennych porządków był lasek sosnowo–brzozowy z niewielkim oczkiem wodnym pośrodku. Jest to zielony skwer z tyłu hotelu, przy drodze dojazdowej do lotniska, z pięknymi starymi drzewami i krzewami. Szlak sprzątania wiódł także przez teren parkingu i otoczenia hotelu do wejścia głównego, gdzie posadzono bratki w donicach.

Po zebraniu przez ekipę sprzątającą kilku worków śmieci, teren wokół hotelu od razu stał się bardziej „zielony”. Pozostali pracownicy obsługujący bezpośrednio gości hotelowych przez cały dzień ubrani byli w koszulki z logo ONZ promującym „Międzynarodowy rok lasów 2011”. Opowiadali oni Gościom hotelu o pozostałych, licznych działaniach sieci Marriott na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport również na co dzień promuje wśród swoich klientów pakiet Zielonych Konferencji, w tym także zdrowe Zielone Menu.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz