Kwiecień Miesiącem Świadomości o Ochronie Środowiska Naturalnego w hotelach sieci Marriott

26 marca 2011 roku na jedna godzinę zgasły światła w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w ramach akcji Godzina dla Ziemi. W tym miesiącu hotel przystąpił do kolejnej akcji, także związanej z ochroną środowiska naturalnego.

Każdego roku kwiecień jest ogłaszany miesiącem Environmental Awareness Month dla pracowników hoteli Marriott na całym świecie. Celem akcji jest podkreślenie odpowiedzialności korporacji za ochronę środowiska, edukacja i uświadomienie o zagrożeniach ekologicznych. Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport postanowił zadbać o swój mikro-świat i w piątek 15 kwietnia liczna grupa pracowników, od dyrekcji po praktykantów, wyposażona w grabie i worki do segregacji śmieci, wyruszyła do sprzątania terenu wokół hotelu i lotniska. Strategicznym kierunkiem wiosennych porządków był lasek sosnowo–brzozowy z niewielkim oczkiem wodnym pośrodku. Jest to zielony skwer z tyłu hotelu, przy drodze dojazdowej do lotniska, z pięknymi starymi drzewami i krzewami. Szlak sprzątania wiódł także przez teren parkingu i otoczenia hotelu do wejścia głównego, gdzie posadzono bratki w donicach.

Po zebraniu przez ekipę sprzątającą kilku worków śmieci, teren wokół hotelu od razu stał się bardziej „zielony”. Pozostali pracownicy obsługujący bezpośrednio gości hotelowych przez cały dzień ubrani byli w koszulki z logo ONZ promującym „Międzynarodowy rok lasów 2011”. Opowiadali oni Gościom hotelu o pozostałych, licznych działaniach sieci Marriott na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport również na co dzień promuje wśród swoich klientów pakiet Zielonych Konferencji, w tym także zdrowe Zielone Menu.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum