Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
4.04.2016

Kwietniowe rabaty w CSiR Olender

Kwietniowe rabaty w CSiR Olender

Osoby, które zdecydują się na zatrzymanie się na terenie CSiR Olender na jedną dobę, otrzymają zniżkę na nocleg w wysokości 5%. Dwie doby to rabat 10% i parking gratis, trzy doby - 15%, parking gratis i 15% zniżki na zabiegi SPA, a czwarta doba - 20% zniżki na nocleg, parking w cenie, 15% zniżki na zabiegi SPA i godzina gry w kręgle gratis.

Niezależnie od liczby noclegów, w cenie pobytu Goście otrzymują pokoje w trzygwiazdkowym standardzie, nieograniczony dostęp do Aquaparku i strefy saun oraz wolny wstęp do siłowni. Promocja dotyczy rezerwacji między 3 a 8 kwietnia na minimum jedną dobę.

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER mieści się w Cierpicach zaledwie 8 km od centrum Torunia. Obiekt jest znany w okolicy głównie ze względu na imponujące zaplecze sportowo-rekreacyjne. Na terenie centrum funkcjonuje aquapark z basenem sportowym i rekreacyjnym, strefa SPA & Wellness oraz studio fitness.

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER jest miejscem przystosowanym do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Posiada wielofunkcyjną, modułową, profesjonalnie wyposażoną salę, przystosowaną bazę noclegową oraz restaurację, dzięki której odbywające się tu spotkania mają zapewnioną pełną obsługę gastronomiczną.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER

Toruń
kujawsko-pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij