Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.04.2016

Kwietniowe rabaty w CSiR Olender

Kwietniowe rabaty w CSiR Olender

Osoby, które zdecydują się na zatrzymanie się na terenie CSiR Olender na jedną dobę, otrzymają zniżkę na nocleg w wysokości 5%. Dwie doby to rabat 10% i parking gratis, trzy doby - 15%, parking gratis i 15% zniżki na zabiegi SPA, a czwarta doba - 20% zniżki na nocleg, parking w cenie, 15% zniżki na zabiegi SPA i godzina gry w kręgle gratis.

Niezależnie od liczby noclegów, w cenie pobytu Goście otrzymują pokoje w trzygwiazdkowym standardzie, nieograniczony dostęp do Aquaparku i strefy saun oraz wolny wstęp do siłowni. Promocja dotyczy rezerwacji między 3 a 8 kwietnia na minimum jedną dobę.

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER mieści się w Cierpicach zaledwie 8 km od centrum Torunia. Obiekt jest znany w okolicy głównie ze względu na imponujące zaplecze sportowo-rekreacyjne. Na terenie centrum funkcjonuje aquapark z basenem sportowym i rekreacyjnym, strefa SPA & Wellness oraz studio fitness.

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER jest miejscem przystosowanym do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Posiada wielofunkcyjną, modułową, profesjonalnie wyposażoną salę, przystosowaną bazę noclegową oraz restaurację, dzięki której odbywające się tu spotkania mają zapewnioną pełną obsługę gastronomiczną.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij