Lato z gwiazdami w Hotelu Magellan

Tegoroczne lato w Hotelu Magellan *** pełne było znakomitych gości, zarówno prywatnych jak i tych z pierwszych stron gazet. W kontekście podjętych wraz z początkiem br. wzmożonych działań PR oraz promocyjnych, na efekty w postaci większego zainteresowania usługami hotelowymi nie trzeba było długo czekać. W okresie wakacyjnym Hotel Magellan*** stał się popularną bazą noclegową i wypoczynkową dla wielu znanych osobistości.

Znani i lubiani coraz częściej odwiedzają i odpoczywają w Hotelu MAGELLAN, hotelu należącym do Grupy Hotelowej MOLO. Podczas mijających wakacji Hotel MAGELLAN miał przyjemność gościć między innymi Justynę Steczkowską z rodziną, czy Grażynę Szapołowską, która wraz z Krzysztofem Kamińskim wystawiała przedstawienie „Salome" w pobliskiej Stadninie Ogierów w Bogusławicach.

Pracę z odpoczynkiem w Hotelu MAGELLAN połączyła również ekipa serialu Komisarz REX z reżyserem Sławomirem Jóźwikiem, Magdaleną Walach i Jakubem Wesołowskim na czele. Jeden z odcinków serialu, który już niebawem będzie emitowany w TVP był nagrywany nad Zalewem Sulejowskim, nad którym leży Hotel MAGELLAN.

Gościem hotelu był również choreograf Agustin Egurrola.

Pomimo rosnącego zainteresowania naszymi usługami hotelowymi, dla nas wciąż każdy gość jest jednakowo ważny - mówi Ewa Wasilewska, Specjalista ds. Zarządzania Produktem Hotelu Magellan*** - W swej ofercie mamy zarówno propozycje dla klientów biznesowych jak i prywatnych. W okresie letnim każdego roku przygotowujemy szczególnie wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Ważnym elementem oferty hotelu jest gratisowy nocleg dla dzieci do 6 roku życia, dla których w trakcie wakacji w ciągu dnia organizowane są zajęcia z animatorem. W tym czasie dorośli mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich atrakcji, w tym pokazów wizażu, lekcji salsy, pakietów Wellness & SPA, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród Pań, a także wybrać się na przejażdżkę quadami, zagrać w piłkę nożną, a nawet zrobić kurs na sternika żaglówki, co przyciąga głównie Panów.

Świetna zabawa, wakacyjna atmosfera, relaks - wszystko co najcenniejsze dla pełnego wypoczynku jest na wyciągnięcie ręki. W hotelu Magellan każdy gość znajdzie coś dla siebie, nie tylko w okresie wakacyjnym. Hotel Magellan zachęca do odwiedzin przez cały rok.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!
Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!

Odkryj doskonałość organizacji wydarzeń biznesowych na Enea Stadion w Poznaniu - prestiżowe sale, wszechstronna infrastruktura, unikalne doświadczenia. Dowiedz się więcej!

Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne
Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów: Doskonałe miejsce na biznes i relaks. Zapewnia on luksusowe pokoje, centrum konferencyjne, bogatą ofertę rekreacyjną i kulinarne doznania. Odkryj unikalną harmonię biznesu i przyrody już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie w Green Mountain Hotel w malowniczym Karpaczu. Luksus, tradycja i nowoczesność w jednym, zapewniające niezapomniane doświadczenia dla Twojej konferencji czy szkolenia.

Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję
Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję

Odkryj Grano Hotels - doskonałe miejsce na spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu. Ta sieć oferuje luksusowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz relaksujące strefy SPA. Wybierz renomowaną sieć hoteli i zadbaj o sukces swojego wydarzenia biznesowego.

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Trylogia czeka na Twój przyjazd! Odkryj to wyjątkowe miejsce pod Warszawą, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a natura otacza gości swoim urokiem i spokojem. Tutaj marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest pełen magii.

Archiwum