Lato z gwiazdami w Hotelu Magellan

Tegoroczne lato w Hotelu Magellan *** pełne było znakomitych gości, zarówno prywatnych jak i tych z pierwszych stron gazet. W kontekście podjętych wraz z początkiem br. wzmożonych działań PR oraz promocyjnych, na efekty w postaci większego zainteresowania usługami hotelowymi nie trzeba było długo czekać. W okresie wakacyjnym Hotel Magellan*** stał się popularną bazą noclegową i wypoczynkową dla wielu znanych osobistości.

Znani i lubiani coraz częściej odwiedzają i odpoczywają w Hotelu MAGELLAN, hotelu należącym do Grupy Hotelowej MOLO. Podczas mijających wakacji Hotel MAGELLAN miał przyjemność gościć między innymi Justynę Steczkowską z rodziną, czy Grażynę Szapołowską, która wraz z Krzysztofem Kamińskim wystawiała przedstawienie „Salome" w pobliskiej Stadninie Ogierów w Bogusławicach.

Pracę z odpoczynkiem w Hotelu MAGELLAN połączyła również ekipa serialu Komisarz REX z reżyserem Sławomirem Jóźwikiem, Magdaleną Walach i Jakubem Wesołowskim na czele. Jeden z odcinków serialu, który już niebawem będzie emitowany w TVP był nagrywany nad Zalewem Sulejowskim, nad którym leży Hotel MAGELLAN.

Gościem hotelu był również choreograf Agustin Egurrola.

Pomimo rosnącego zainteresowania naszymi usługami hotelowymi, dla nas wciąż każdy gość jest jednakowo ważny - mówi Ewa Wasilewska, Specjalista ds. Zarządzania Produktem Hotelu Magellan*** - W swej ofercie mamy zarówno propozycje dla klientów biznesowych jak i prywatnych. W okresie letnim każdego roku przygotowujemy szczególnie wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Ważnym elementem oferty hotelu jest gratisowy nocleg dla dzieci do 6 roku życia, dla których w trakcie wakacji w ciągu dnia organizowane są zajęcia z animatorem. W tym czasie dorośli mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich atrakcji, w tym pokazów wizażu, lekcji salsy, pakietów Wellness & SPA, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród Pań, a także wybrać się na przejażdżkę quadami, zagrać w piłkę nożną, a nawet zrobić kurs na sternika żaglówki, co przyciąga głównie Panów.

Świetna zabawa, wakacyjna atmosfera, relaks - wszystko co najcenniejsze dla pełnego wypoczynku jest na wyciągnięcie ręki. W hotelu Magellan każdy gość znajdzie coś dla siebie, nie tylko w okresie wakacyjnym. Hotel Magellan zachęca do odwiedzin przez cały rok.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz