Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.03.2016

Louvre Hotels Group i Jin Jiang International przedstawiają plany rozwoju na 2016 rok

Louvre Hotels Group i Jin Jiang International przedstawiają plany rozwoju na 2016 rok

Po roku 2015, który obfitował w ważne wydarzenia dla grupy, Louvre Hotels Group i Jin Jiang International, przedstawili plan rozwoju na rok 2016. Największy nacisk położono na zwiększenie obecności międzynarodowej, głównie poprzez markę Golden Tulip i Campanile.

Z mocnym poparciem nowego udziałowca, linią kredytową udzieloną przez chiński bank ICBC i uprzywilejowanym dostępem do 109 milionów chińskich turystów na całym świecie, Louvre Hotels Group planuje zdobyć 10 nowych rynków w Afryce, na Bliskim  Wschodzie, w Europie, Ameryce Południowej i w Azji.

Rok 2016 ma być także rokiem rozległej ofensywy na rynku hoteli luksusowych z kilkoma otwarciami hotelu Golden Tulip, w tym w Euromed, samym sercu biznesowej dzielnicy Marsylii, w Kenii, Doha i w Seulu. Jednocześnie marka Golden Tulip zostanie całkowicie repozycjonowana, aby stać się światowym liderem na rynku luksusowych podróży służbowych.

Marka Campanile rozwinie nowe działania również w Chinach, gdzie jej innowacyjna koncepcja wzbudziła entuzjazm Jin Jiang International oraz lokalnych klientów. W ciągu najbliższych pięciu lat grupa planuje otworzyć tam 500 nowych hoteli Campanile, zmieniając tym samym postrzeganie segmentu budżetowego przez chińskiego klienta. Na wszystkich rynkach marka Campanile zaproponuje także różne wersje jej słynnego „Comptoirs”, samoobsługowego baru restauracyjnego, opartego na dobrej jakości produktach sezonowych i przepisach stworzonych przez szefa kuchni, Philippe Renard.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij