Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.07.2013

Louvre Hotels Group rozszerza swoje portofiol o kolejne hotele

Louvre Hotels Group w najbliższym czasie otworzy w Polsce trzy nowe hotele. Pod marką Campanile 15 lipca 2013 r. uruchomiono hotel w Bydgoszczy, a już wkróce wystartują hotele Golden Tulip w Gdańsku i Krakowie. Łącznie w pierwszym półroczu 2013 roku sieć Louvre Hotels Group otworzyła 39 nowych obiektów m.in. w Brazylii, Rosji, Indiach i Polsce – obecnie grupa posiada w swoim portfolio 1116 hoteli na całym świecie.

W oparciu o przyjętą strategię rozwoju Louvre Hotels Group konsekwentnie pracuje nad rozszerzaniem sieci swoich obiektów. W drugiej części 2013 roku będzie ona kontynuować budowę hoteli w Europie: na Litwie i Ukrainie oraz w Afryce: w Burkina Faso i Etiopii.

Bardzo ważnym rynkiem, na którym obecnie skupia się Louvre Hotels Group jest Europa Wschodnia, w której w tym roku uruchomiono cztery hotele. W ciągu pięciu lat udało się potroić liczbę oferowanych pokoi hotelowych.

- Z uwagi na stabilność i siłę modelu biznesowego Louvre Hotels Group, jesteśmy w stanie zwiększyć nasze cele rozwojowe zaplanowane na 2013 rok – powiedział Matthieu Evrard, dyrektor ds. rozwoju Louvre Hotels Group. - Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty w Polsce. Stale obserwujemy rynek. Ekonomiczne tendencje pokazują, że wiele firm organizujących spotkania biznesowe, konferencje, czy podróże służbowe stara się ograniczać koszty, co stwarza dodatkowe możliwości dla naszych obiektów ekonomicznych na pozyskanie nowych, lojalnych klientów. Jestem przekonany, że w niedługim czasie będziemy mogli poinformować o kolejnych hotelach, które dołączą do naszego portfolio – dodał Tomasz Szyszka, dyrektor ds. sprzedaży na Polskę i Litwę Louvre Hotels Group.

Louvre Hotels Group konsekwentnie wdraża strategię ekspansji, która opiera się m.in. na:
- międzynarodowym rozwoju w krajach, w których podróże służbowe i rozrywka stanowią ważny element rynku usług turystycznych,
- współpracy z zaufanymi partnerami, którzy rozumieją potrzeby i znają grupę docelową Louvre Hotels Group,
- systematycznym unowocześnianiu portfolio hoteli i wdrażaniu innowacyjnych koncepcji w celu poszerzenia grona stałych klientów.

Louvre Hotels Group posiada obecnie 1116 hoteli (co stanowi 90 812 pokoi) w 42 krajach i jest jedną z największych baz sal konferencyjnych.


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij