Louvre Hotels Group rozszerza swoje portofiol o kolejne hotele

Louvre Hotels Group w najbliższym czasie otworzy w Polsce trzy nowe hotele. Pod marką Campanile 15 lipca 2013 r. uruchomiono hotel w Bydgoszczy, a już wkróce wystartują hotele Golden Tulip w Gdańsku i Krakowie. Łącznie w pierwszym półroczu 2013 roku sieć Louvre Hotels Group otworzyła 39 nowych obiektów m.in. w Brazylii, Rosji, Indiach i Polsce – obecnie grupa posiada w swoim portfolio 1116 hoteli na całym świecie.

W oparciu o przyjętą strategię rozwoju Louvre Hotels Group konsekwentnie pracuje nad rozszerzaniem sieci swoich obiektów. W drugiej części 2013 roku będzie ona kontynuować budowę hoteli w Europie: na Litwie i Ukrainie oraz w Afryce: w Burkina Faso i Etiopii.

Bardzo ważnym rynkiem, na którym obecnie skupia się Louvre Hotels Group jest Europa Wschodnia, w której w tym roku uruchomiono cztery hotele. W ciągu pięciu lat udało się potroić liczbę oferowanych pokoi hotelowych.

- Z uwagi na stabilność i siłę modelu biznesowego Louvre Hotels Group, jesteśmy w stanie zwiększyć nasze cele rozwojowe zaplanowane na 2013 rok – powiedział Matthieu Evrard, dyrektor ds. rozwoju Louvre Hotels Group. - Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty w Polsce. Stale obserwujemy rynek. Ekonomiczne tendencje pokazują, że wiele firm organizujących spotkania biznesowe, konferencje, czy podróże służbowe stara się ograniczać koszty, co stwarza dodatkowe możliwości dla naszych obiektów ekonomicznych na pozyskanie nowych, lojalnych klientów. Jestem przekonany, że w niedługim czasie będziemy mogli poinformować o kolejnych hotelach, które dołączą do naszego portfolio – dodał Tomasz Szyszka, dyrektor ds. sprzedaży na Polskę i Litwę Louvre Hotels Group.

Louvre Hotels Group konsekwentnie wdraża strategię ekspansji, która opiera się m.in. na:
- międzynarodowym rozwoju w krajach, w których podróże służbowe i rozrywka stanowią ważny element rynku usług turystycznych,
- współpracy z zaufanymi partnerami, którzy rozumieją potrzeby i znają grupę docelową Louvre Hotels Group,
- systematycznym unowocześnianiu portfolio hoteli i wdrażaniu innowacyjnych koncepcji w celu poszerzenia grona stałych klientów.

Louvre Hotels Group posiada obecnie 1116 hoteli (co stanowi 90 812 pokoi) w 42 krajach i jest jedną z największych baz sal konferencyjnych.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz