Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.01.2011

Malinowy Hotel najlepszym obiektem Medical Spa w Polsce

Hotel Malinowy Zdrój został uznany za najlepszy kompleks Medical Spa. Wyróżnienie przyznano w konkursie SPA Prestige Awards.

Hotel Malinowy Zdrój mieści się w Solcu – Zdroju w woj. świętokrzyskim. Przyznana nagroda to spore wyróżnienie dla obiektu. - Jesteśmy dumni z tegorocznego wyniku – mówi Anna Arak, Brand Manager - Pokonaliśmy znane marki Hoteli SPA w Polsce. To świadczy o tym, iż Goście docenili wysoką jakość usług medycznych i niezwykłe właściwości wody siarczkowej ze źródła "Malina", którą wykorzystujemy do zabiegów leczniczych w Malinowym Zdroju.

To jednak nie pierwsze osiągnięcie hotelu. Malinowy Zdrój jako jedyny w Polsce ośrodek otrzymał europejski certyfikatem Medical Wellnes. Właściciele liczą również w przyszłym roku na sukces swojego "drugiego dziecka" - Hotel Medical Spa Malinowy Dwór.

Goście hotelu mogą liczyć tutaj na profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne dopełnione zabiegami balneologicznymi takimi jak: kąpiele siarczkowe, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, zawijania borowinowe, a także zabiegi z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu. W strefie Spa natomiast hotel oferuje wiele pakietów, m.in.: dla par, relaksujący, regenerujący, antystresowy. Grupa specjalistów zadba również kompleksowo o nasze ciało i twarz w specjalnym pakiecie "W Malinowym Raju".
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij