Manor House SPA poleca się na wyjazdy firmowe i szkolenia

Manor House SPA poleca się na wyjazdy firmowe i szkolenia

W spokojnej miejscowości Chlewiska pod Szydłowcem w województwie mazowieckim znajduje się kompleks pałacowo-hotelowy Manor House SPA, w którym nie tylko można zorganizować szkolenie i konferencję, ale również niezapomniany wyjazd firmowy.

W skład kompleksu wchodzi zabytkowy park, 5-gwiazdkowy Pałac Odrowązów, 4-gwiazdkowa Stajnia Platera i Termy Zamkowe. Tak rozbudowana oferta noclegowa, rekreacyjna i biznesowa daje duże pole możliwości organizatorom spotkań biznesowych i wyjazdów integracyjnych. Rozległy, 10-hektarowy park umożliwia aktywne spędzanie czasu w plenerze. Zaś luksusowa strefa SPA pozwoli zrelaksować się gościom i zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i dobre samopoczucie.Oferta rekreacyjna kompleksu Manor House SPA na Mazowszu obejmuje bezchlorowy basen z licznymi atrakcjami wodnymi (w tym rwącą rzeką, gejzerami i masującymi leżankami). Goście znajdą tu również jacuzzi. Oferta kompleksu obejmuje również pierwszy w Polsce kompleks SPA urządzony w sielskim charakterze - Witalną Wioskę SPA. Goście mogą skorzystać ze słowiańskich rytuałów zdrowia w chacie z ruską banią, beczką polską z gorącą wodą, sauny fińskiej i sauny infrared.Znajdujące się na terenie kompleksu Manor House SPA Łaźnie Rzymskie w Termach Zamkowych również pomogą gościom zadbać o dobre samopoczucie i zyskać życiodajną energię. Stylizowany na czasy starożytnego Rzymu obiekt przeniesie gości w podróż do przeszłości i zabierze ich w niezapomnianą przygodę.Uczestnikom wyjazdu biznesowego umilić można czas również organizacją różnego rodzaju wieczorków tematycznych, np. wieczorów rzymskich czy azjatyckich. Podczas pobytu można zorganizować również zawody grupowe, które pozwolą zintegrować uczestników wyjazdu. Innymi atrakcjami, które z pewnością przypadną do gustu gościom, jest m.in. lot balonem, golf wodny, karaoke czy firewalking. Wszystkich atrakcji oferowanych przez Manor House SPA nie sposób wymienić. Jedno jest pewne - goście kompleksu na pewno nie będą się tu nudzić!


Napisaliśmy już o przyjemnym. A co z tym... pożytecznym? Wyjazdy firmowe często wiążą się z organizacją konferencji, szkolenia lub innego biznesowego eventu. Na terenie Manor House SPA  znajduje się kilka funkcjonalnych sal konferencyjnych, szkoleniowych i bankietowych. Różnią się one wystrojem, charakterem i wielkością powierzchni, dlatego z pewnością każdy organizator znajdzie tu coś odpowiedniego na swoje wydarzenie.


Do dyspozycji osób wynajmujących sale jest wysokiej klasy sprzęt multimedialny i praktyczne gadżety. W Manor House SPA można również korzystać z szerokopasmowego Internetu.O zakwaterowanie uczestników wydarzenia również nie trzeba się martwić. Kompleks w Chlewiskach oferuje bowiem bardzo komfortowe miejsca noclegowe.

Pokoje i apartamenty urządzono w standardzie 4 i 5 gwiazdek - w zależności od wybranego wariantu. Pokoje rozdzielone są pomiędzy 5-gwiazdkowy Pałac Odrowążów, 4-gwiazdkową Stajnię Platera i 4-gwiazdkowe Termy Zamkowe. Łącznie kompleks posiada w swojej ofercie 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi.Warto wyrwać się choć na chwilę z dużego miasta i odjechać około 130 kilometrów na południe od Warszawy, by czerpać z natury to co w niej najlepsze i cieszyć się chwilami spędzonymi w kompleksie Manor House SPA.fot. Manor House SPA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję