Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.06.2019

Manor House SPA poleca się na wyjazdy firmowe i szkolenia

Manor House SPA poleca się na wyjazdy firmowe i szkolenia

W spokojnej miejscowości Chlewiska pod Szydłowcem w województwie mazowieckim znajduje się kompleks pałacowo-hotelowy Manor House SPA, w którym nie tylko można zorganizować szkolenie i konferencję, ale również niezapomniany wyjazd firmowy.

W skład kompleksu wchodzi zabytkowy park, 5-gwiazdkowy Pałac Odrowązów, 4-gwiazdkowa Stajnia Platera i Termy Zamkowe. Tak rozbudowana oferta noclegowa, rekreacyjna i biznesowa daje duże pole możliwości organizatorom spotkań biznesowych i wyjazdów integracyjnych. Rozległy, 10-hektarowy park umożliwia aktywne spędzanie czasu w plenerze. Zaś luksusowa strefa SPA pozwoli zrelaksować się gościom i zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i dobre samopoczucie.Oferta rekreacyjna kompleksu Manor House SPA na Mazowszu obejmuje bezchlorowy basen z licznymi atrakcjami wodnymi (w tym rwącą rzeką, gejzerami i masującymi leżankami). Goście znajdą tu również jacuzzi. Oferta kompleksu obejmuje również pierwszy w Polsce kompleks SPA urządzony w sielskim charakterze - Witalną Wioskę SPA. Goście mogą skorzystać ze słowiańskich rytuałów zdrowia w chacie z ruską banią, beczką polską z gorącą wodą, sauny fińskiej i sauny infrared.Znajdujące się na terenie kompleksu Manor House SPA Łaźnie Rzymskie w Termach Zamkowych również pomogą gościom zadbać o dobre samopoczucie i zyskać życiodajną energię. Stylizowany na czasy starożytnego Rzymu obiekt przeniesie gości w podróż do przeszłości i zabierze ich w niezapomnianą przygodę.Uczestnikom wyjazdu biznesowego umilić można czas również organizacją różnego rodzaju wieczorków tematycznych, np. wieczorów rzymskich czy azjatyckich. Podczas pobytu można zorganizować również zawody grupowe, które pozwolą zintegrować uczestników wyjazdu. Innymi atrakcjami, które z pewnością przypadną do gustu gościom, jest m.in. lot balonem, golf wodny, karaoke czy firewalking. Wszystkich atrakcji oferowanych przez Manor House SPA nie sposób wymienić. Jedno jest pewne - goście kompleksu na pewno nie będą się tu nudzić!


Napisaliśmy już o przyjemnym. A co z tym... pożytecznym? Wyjazdy firmowe często wiążą się z organizacją konferencji, szkolenia lub innego biznesowego eventu. Na terenie Manor House SPA  znajduje się kilka funkcjonalnych sal konferencyjnych, szkoleniowych i bankietowych. Różnią się one wystrojem, charakterem i wielkością powierzchni, dlatego z pewnością każdy organizator znajdzie tu coś odpowiedniego na swoje wydarzenie.


Do dyspozycji osób wynajmujących sale jest wysokiej klasy sprzęt multimedialny i praktyczne gadżety. W Manor House SPA można również korzystać z szerokopasmowego Internetu.O zakwaterowanie uczestników wydarzenia również nie trzeba się martwić. Kompleks w Chlewiskach oferuje bowiem bardzo komfortowe miejsca noclegowe.

Pokoje i apartamenty urządzono w standardzie 4 i 5 gwiazdek - w zależności od wybranego wariantu. Pokoje rozdzielone są pomiędzy 5-gwiazdkowy Pałac Odrowążów, 4-gwiazdkową Stajnię Platera i 4-gwiazdkowe Termy Zamkowe. Łącznie kompleks posiada w swojej ofercie 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi.Warto wyrwać się choć na chwilę z dużego miasta i odjechać około 130 kilometrów na południe od Warszawy, by czerpać z natury to co w niej najlepsze i cieszyć się chwilami spędzonymi w kompleksie Manor House SPA.fot. Manor House SPA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij