Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.06.2016

Manor House SPA zwycięzcą konkursu World Luxury SPA Awards

Manor House SPA zwycięzcą konkursu World Luxury SPA  Awards
Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach wybrany został w międzynarodowym konkursie World Luxury SPA Awards najlepszym Luksusowym hotelem SPA i najlepszym Luksusowym Wellness SPA w Polsce. Jest to potwierdzenie najwyższych standardów jakości obiektu i obsługi klienta oraz troski o luksusowy wypoczynek gości.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w dniu 18 czerwca br. podczas uroczystej gali w Grand Hotel Kronenhof Pontresina w Szwajcarii. Nagrodzone zostały obiekty SPA - hotele, grupy hotelowe, resorty i ekskluzywne pensjonaty z całego świata - które w ciągu ostatniego roku wyróżniły się wybitnymi osiągnięciami w zakresie świadczenia luksusowych usług i dążenia do zmiany jakości życia, dobrego samopoczucia, szeroko pojętego dobrobytu i długowieczności ich gości. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów - hotelowych gości i konsultantów branżowych – które trwało od 15 lutego 2016 do 28 marca 2016 r. Finalnie, to międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców spośród obiektów, które w plebiscycie on-line otrzymały najwięcej głosów.

Jest nam niezmiernie miło odebrać nagrodę w tym prestiżowym konkursie, tym bardziej, że już kolejny rok znaleźliśmy się w tak uznanym, międzynarodowym gronie wyróżnionych.  Zdobycie pierwszego miejsca wśród konkurentów z branży, to dla nas  ogromny sukces. Gratuluję całemu zespołowi Manor House SPA, który ciężko pracował, by spełnić najwyższe standardy i wyróżnić się perfekcją świadczonych usług” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA.

Manor House SPA to jedna z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce z zabytkowymi parkiem i 5* Pałacem Odrowążów, 4* Stajnią Platera i Termami Zamkowymi -  to miejsce łączące wspaniałe tradycje z luksusem, który niesie unikalne korzyści dla ciała, ducha i umysłu. Klimatyczne wnętrza i komfortowe pokoje, najlepsze polskie holistyczne SPA i unikatowa Akademia „Alchemia Zdrowia” z innowacyjnym programem odmładzającym pobudzającym naturalne umiejętności organizmu do samoleczenia oraz doskonała kuchnia z bogatym wyborem dań  regionalnych, wegańskich i specjalnym menu dla zwolenników diety życia, sprawiają, że goście czują się tu dopieszczeni i czerpią maksimum zadowolenia z wypoczynku.  

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA to obiekt o najwyższych światowych standardach z unikalną ofertą rekreacji i odnowy biologicznej, który zaspokaja potrzeby gości ceniących sobie profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i intymność. Do dyspozycji gości oddaje 150 miejsc hotelowych w 59 pokojach, unikatową ofertę SPA i Wellness oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne. To kameralny hotel dla osób dorosłych oraz prawdziwa enklawa spokoju i pozytywnej energii, idealna na odpoczynek prywatny i biznesowy. Kojąca zmysły cisza w otoczeniu przepięknej przyrody i dobrych energii natury, sprawia że tu naprawdę można zwolnić i cieszyć się błogim relaksem.

W Manor House SPA konsekwentnie rozszerza się ofertę atrakcji, wprowadza innowacyjne zabiegi i zdrowe menu,  inwestuje i  szkoli pracowników. Wszystkie działania skupione są wokół celu tworzenia miejsca idealnego na wypoczynek, gdzie można nie tylko zrelaksować się w otoczeniu pięknej przyrody i dobrych sił natury, ale też mądrze zadbać o zdrowie i urodę.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij