Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel
Szybkie wyszukiwanie
23.06.2016

Manor House SPA zwycięzcą konkursu World Luxury SPA Awards

Manor House SPA zwycięzcą konkursu World Luxury SPA  Awards
Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach wybrany został w międzynarodowym konkursie World Luxury SPA Awards najlepszym Luksusowym hotelem SPA i najlepszym Luksusowym Wellness SPA w Polsce. Jest to potwierdzenie najwyższych standardów jakości obiektu i obsługi klienta oraz troski o luksusowy wypoczynek gości.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w dniu 18 czerwca br. podczas uroczystej gali w Grand Hotel Kronenhof Pontresina w Szwajcarii. Nagrodzone zostały obiekty SPA - hotele, grupy hotelowe, resorty i ekskluzywne pensjonaty z całego świata - które w ciągu ostatniego roku wyróżniły się wybitnymi osiągnięciami w zakresie świadczenia luksusowych usług i dążenia do zmiany jakości życia, dobrego samopoczucia, szeroko pojętego dobrobytu i długowieczności ich gości. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów - hotelowych gości i konsultantów branżowych – które trwało od 15 lutego 2016 do 28 marca 2016 r. Finalnie, to międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców spośród obiektów, które w plebiscycie on-line otrzymały najwięcej głosów.

Jest nam niezmiernie miło odebrać nagrodę w tym prestiżowym konkursie, tym bardziej, że już kolejny rok znaleźliśmy się w tak uznanym, międzynarodowym gronie wyróżnionych.  Zdobycie pierwszego miejsca wśród konkurentów z branży, to dla nas  ogromny sukces. Gratuluję całemu zespołowi Manor House SPA, który ciężko pracował, by spełnić najwyższe standardy i wyróżnić się perfekcją świadczonych usług” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA.

Manor House SPA to jedna z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce z zabytkowymi parkiem i 5* Pałacem Odrowążów, 4* Stajnią Platera i Termami Zamkowymi -  to miejsce łączące wspaniałe tradycje z luksusem, który niesie unikalne korzyści dla ciała, ducha i umysłu. Klimatyczne wnętrza i komfortowe pokoje, najlepsze polskie holistyczne SPA i unikatowa Akademia „Alchemia Zdrowia” z innowacyjnym programem odmładzającym pobudzającym naturalne umiejętności organizmu do samoleczenia oraz doskonała kuchnia z bogatym wyborem dań  regionalnych, wegańskich i specjalnym menu dla zwolenników diety życia, sprawiają, że goście czują się tu dopieszczeni i czerpią maksimum zadowolenia z wypoczynku.  

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA to obiekt o najwyższych światowych standardach z unikalną ofertą rekreacji i odnowy biologicznej, który zaspokaja potrzeby gości ceniących sobie profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i intymność. Do dyspozycji gości oddaje 150 miejsc hotelowych w 59 pokojach, unikatową ofertę SPA i Wellness oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne. To kameralny hotel dla osób dorosłych oraz prawdziwa enklawa spokoju i pozytywnej energii, idealna na odpoczynek prywatny i biznesowy. Kojąca zmysły cisza w otoczeniu przepięknej przyrody i dobrych energii natury, sprawia że tu naprawdę można zwolnić i cieszyć się błogim relaksem.

W Manor House SPA konsekwentnie rozszerza się ofertę atrakcji, wprowadza innowacyjne zabiegi i zdrowe menu,  inwestuje i  szkoli pracowników. Wszystkie działania skupione są wokół celu tworzenia miejsca idealnego na wypoczynek, gdzie można nie tylko zrelaksować się w otoczeniu pięknej przyrody i dobrych sił natury, ale też mądrze zadbać o zdrowie i urodę.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT
Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Chlewiska
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl