Maraton Wigilii Firmowych 360°!

Maraton Wigilii Firmowych 360°!

Gorący okres miał ostatnio Mazurkas Catering 360°. W grudniu 2018 roku pobili rekord liczby zorganizowanych eventów i obsłużonych ludzi.
Dla osób tworzących Mazurkas Catering 360° grudzień był bardzo pracowity, ale przepełniony również pozytywnymi emocjami i świątecznym klimatem. W tym ostatnim miesiącu roku firma obsłużyła prawie 100 eventów w całej Polsce i ponad 11 tysięcy osób. Do zaspokojenia głodu gości wykorzystano ponad 10 ton jedzenia. Te liczby robią wrażenie! Co więcej w ciągu najbardziej kulminacyjnych 6 dni Mazurkas Catering 360° obsługiwał po 11 eventów dziennie.


Jak pracownicy sprostali stale rosnącym wymaganiom klientów i dali radę obsłużyć rekordową liczbę imprez w zaledwie miesiąc? Pomogła im w tym z jednej strony dobra organizacja i logistyka, a z drugiej strony duże zaangażowanie i pasja


Podczas obsługi cateringowej spotkań świątecznych stawiano głównie nacisk na tradycję. Nie brakowało również kulinarnych niespodzianek, m.in. Live Cooking.  Według Katarzyny Lewandowskiej, Kierownika Działu Sprzedaży Cateringu, stacja z live cookingiem jest elementem, który nie tylko zaspokoi głód uczestników eventu, ale również wywoła emocje i poczucie współuczestnictwa w cateringu wśród zgromadzonych osób. Jest to również świetny pomysł na urozmaicenie czasu spędzonego podczas świątecznego eventu.


Podczas obsługiwanych wydarzeń firma Mazurkas Catering 360° nie zapomniała również o odpowiedniej, świątecznej aranżacji stołów bankietowych, bufetów i odpowiednich dekoracji. Wszystko po to, by podkreślić klimat Bożego Narodzenia.Pełna obsługa cateringowa z zadbaniem o najdrobniejszy szczegół, czyli formuła 360 stopni (znak rozpoznawczy Mazurkas Catering 360°) to klucz do sukcesu. Usługa Catering 360° to indywidualnie skonstruowana oferta, która skierowana jest na potrzeby danego wydarzenia. Taka formuła jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów i spotyka się z uznaniem w ich oczach.
INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz