Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.01.2019

Maraton Wigilii Firmowych 360°!

Maraton Wigilii Firmowych 360°!

Gorący okres miał ostatnio Mazurkas Catering 360°. W grudniu 2018 roku pobili rekord liczby zorganizowanych eventów i obsłużonych ludzi.
Dla osób tworzących Mazurkas Catering 360° grudzień był bardzo pracowity, ale przepełniony również pozytywnymi emocjami i świątecznym klimatem. W tym ostatnim miesiącu roku firma obsłużyła prawie 100 eventów w całej Polsce i ponad 11 tysięcy osób. Do zaspokojenia głodu gości wykorzystano ponad 10 ton jedzenia. Te liczby robią wrażenie! Co więcej w ciągu najbardziej kulminacyjnych 6 dni Mazurkas Catering 360° obsługiwał po 11 eventów dziennie.


Jak pracownicy sprostali stale rosnącym wymaganiom klientów i dali radę obsłużyć rekordową liczbę imprez w zaledwie miesiąc? Pomogła im w tym z jednej strony dobra organizacja i logistyka, a z drugiej strony duże zaangażowanie i pasja


Podczas obsługi cateringowej spotkań świątecznych stawiano głównie nacisk na tradycję. Nie brakowało również kulinarnych niespodzianek, m.in. Live Cooking.  Według Katarzyny Lewandowskiej, Kierownika Działu Sprzedaży Cateringu, stacja z live cookingiem jest elementem, który nie tylko zaspokoi głód uczestników eventu, ale również wywoła emocje i poczucie współuczestnictwa w cateringu wśród zgromadzonych osób. Jest to również świetny pomysł na urozmaicenie czasu spędzonego podczas świątecznego eventu.


Podczas obsługiwanych wydarzeń firma Mazurkas Catering 360° nie zapomniała również o odpowiedniej, świątecznej aranżacji stołów bankietowych, bufetów i odpowiednich dekoracji. Wszystko po to, by podkreślić klimat Bożego Narodzenia.Pełna obsługa cateringowa z zadbaniem o najdrobniejszy szczegół, czyli formuła 360 stopni (znak rozpoznawczy Mazurkas Catering 360°) to klucz do sukcesu. Usługa Catering 360° to indywidualnie skonstruowana oferta, która skierowana jest na potrzeby danego wydarzenia. Taka formuła jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów i spotyka się z uznaniem w ich oczach.
INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij