Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
13.06.2016

Marcin Gałązka, zastępcą dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe

Marcin Gałązka, zastępcą dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe
Marcin Gałązka z dniem 1 czerwca br. objął stanowisko zastępcy dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe. Wcześniej sprawował funkcję dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport.

Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął 16 lat temu w hotelu Warsaw Marriott, najpierw jako Guest Services Agent, a potem FOH Supervisor. Po siedmiu latach wyjechał do Irlandii, gdzie pracował w nowo otwartym hotelu Marriott Druids Glen Resort & Country Club, a potem w Ritz Carltona w Powerscourt, uczestnicząc także w jego otwarciu. W tym okresie zdobywał wiedzę operacyjną w działach związanych z obsługą klienta, począwszy od pionu obsługi klienta w pokojach, a skończywszy na obsłudze gastronomicznej w restauracji i nazywanego w tej sieci In Room Dinning. Po tej przygodzie i powrocie do Polski rozpoczął pracę w hotelu Courtyard by Marriott, gdzie pracował jako kierownik ds. obsługi gości. Przez ostatnie trzy lata piastował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport. Jest również współzałożycielem oraz prezesem polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych (A.I.C.R. Polska).  

Marcin Gałązka ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja, a także Wyższą Szkołę Biznesu w Dublinie, kierunek Sprzedaż, Marketing, Reklama i PR oraz Instytut Technologii w Dublinie, kierunek Zarządzanie Dochodami w Hotelarstwie.

Nowe stanowisko zastępcy dyrektora warszawskiego kompleksu hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe jest dla mnie wyzwaniem ze względu na ilość obiektów. Wierzę jednak, że mu sprostam.” – powiedział Marcin Gałązka

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij