Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.03.2018

Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2017/2018

Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2017/2018

Kolejna edycja raportu pt. "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2017/2018" ukazała się w magazynie branżowym  Biznes Hotel. Raport powstał na skutek współpracy portalu MojeKonferencje.pl i Hotel Media Group. Raport jest analizą danych uzyskanych dzięki badaniu internetowemu, które zostało przeprowadzone wśród właścicieli hoteli, pensjonatów, dworków, zamków, pałaców i obiektów konferencyjnych.

Czwarta edycja raportu "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych" była próbą podsumowania i odpowiedzi na pytania nurtujące z punktu widzenia hotelarzy. W badaniu wzięło udział 147 obiektów hotelowo-konferencyjnych. Największy odsetek respondentów pochodził z województwa mazowieckiego, pomorskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

Z raportu przygotowanego przez MojeKonferencje.pl i Hotel Media Group można dowiedzieć się o obecnych trendach związanych z marketingiem internetowym i marketingiem tradycyjnym. Uzyskać odpowiedź na pytanie, które narzędzia marketingu dostarczają największą liczbę klientów i przynoszą największe zyski, a także które narzędzia marketingu internetowego są najczęściej stosowane przez obiekty hotelowo-konferencyjne.



Raport "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2017/2018" jest kompendium wiedzy na temat aktualnych trendów związanych z marketingiem w branży hotelarskiej i branży MICE. Hotelarze mogą porównać swoje działania z działaniami konkurencji i dowiedzieć się jaki budżet na marketing przeznaczają inne obiekty. Badanie przeprowadzone przez portal MojeKonferencje.pl dostarczyło wielu cennych informacji i odpowiedziało na wiele nurtujących pytań.


Zapraszamy do lektury.

POBIERZ PEŁEN RAPORT

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij