Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.08.2020

Mazowsze warte zainteresowania - katalog z rekomendowanymi obiektami na spotkanie biznesowe

Mazowsze warte zainteresowania - katalog z rekomendowanymi obiektami na spotkanie biznesowe

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna wydała katalog z najlepszymi obiektami na organizację spotkań biznesowych na Mazowszu. 

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna (MROT) funkcjonuje od 2006 roku. Przez 14 lat zajmowała się promowaniem atrakcji i wspieraniem rozwoju inicjatyw turystycznych Warszawy i Mazowsza. Organizacja ta zrzesza instytucje kultury, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa i samorządy - związane z branżą turystyczną i okołoturystyczną w regionie Mazowsza. To naturalna dla tych podmiotów platforma wymiany wiedzy, pomysłów, inspiracji, doświadczeń czy usług. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy MROT rozpoczęła działalność również w obszarze MICE. 

Efektem rozpoczęcia tej działalności jest wydawnictwo/katalog z miejscami, które organizacja rekomenduje na organizację eventu właśnie w regionie Mazowsza.

W katalogu znajdziemy dokładnie opisane obiekty w województwie mazowieckim - w tym również rozpiskę sal konferencyjnych i szkoleniowych. Przy każdym z obiektów jest również informacja, ile pokoi posiada w swojej ofercie i jaka jest odległość od Warszawy.

Bardzo nas cieszy, że wśród rekomendowanych propozycji są nasi stali Klienci. To tylko potwierdza profesjonalizm tych obiektów i zadowolenie gości. 

KATALOG można pobrać TUTAJ.

Wśród rekomendowanych miejsc są np.:

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij