Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie
14.04.2016

Mazurkas Catering 360 dla Komatsu Poland

Mazurkas Catering 360 dla Komatsu Poland

18 marca br. załoga Mazurkas Catering 360 zapewniła obsługę cateringową podczas uroczystego otwarcia nowego oddziału firmy Komatsu Poland w Mysłowicach. Wydarzenie połączone było z jubileuszem 10-lecia istnienia firmy na polskim rynku.

Cała uroczystość odbywała się w hali warsztatowo-serwisowej, którą niecodzienne elementy scenografii, takie jak koparki, ładowarki, beczki, oraz oryginalne naświetlenie i nagłośnienie, uczyniły naprawdę ciekawą i oryginalną przestrzenią eventową.

Mazurkas Catering 360 przygotowa dla Gości koktajl i kolację bufetową starając się przy tym o zadbanie o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, aby dopasować charakter imprezy do surowego wystroju hali. Dopełnieniem całości były designerskie meble, specjalne stroje dla kelnerów i nietuzinkowe dekoracje bufetów z japońskimi motywami. Jak na prawdziwe urodziny przystało, podczas uroczystości nie mogło zabraknąć również tortu. Tego wieczoru Mazurkas Catering 360 obsłużył 200 osób – klientów firmy Komatsu z całej Polski.

Jak widać, Mazurkas Catering 360 gwarantuje najwyższą jakość usług nie tylko w eleganckich i nowoczesnych przestrzeniach konferencyjnych, ale także w niecodziennych, niestandardowych okolicznościach.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl