Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie
17.03.2016

Mazurkas Catering 360 wspiera Fundację „Nikt Nie Jest Sam”

Mazurkas Catering 360 wspiera Fundację „Nikt Nie Jest Sam”

Mazurkas Catering 360 Po raz kolejny przy okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wspiera Fundację Uczniowie Marka Kotańskiego „Nikt Nie Jest Sam” w Rokitnie koło Błonia. Tradycyjnie już dla zamieszkujących stacjonarnie w ośrodku ludzi bezdomnych, firma dostarczy gotowe potrawy świąteczne, które pozwolą poczuć atmosferę świąt 58 podopiecznym fundacji.

Fundacja „Nikt Nie Jest Sam”, którą Mazurkas Catering 360 wspiera od kilku lat, nie jest jedyną mogącą liczyć na wsparcie Mazurkas Catering 360 podczas świąt. Od zeszłego roku gotowe potrawy świąteczne trafiają do Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu „Mar-Kot” w Ożarowie Mazowieckim. Ponadto dla dzieci objętych wsparciem przez Ożarowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym, co roku w grudniu organizowane jest w MCC Mazurkas spotkanie świąteczne wraz z poczęstunkiem.

Działania na rzecz społeczności lokalnej oraz wsparcie potrzebujących jest jednym z wielu prowadzonych przez firmę projektów w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl