Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
1.06.2016

Mazurkas Catering 360° dla Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei”

Mazurkas Catering 360° dla Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei”

Mazurkas Catering 360° miał przyjemność po raz pierwszy przyłączyć się do wydarzenia "Bajkowy Dzień Mamy", które jest kolejną akcją Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei” działającej na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi z Białostockiego Centrum Onkologii.

24 maja br. na zaproszenie Fundacji do Warszawy przyjechały Mamy wraz z dziećmi – pacjentami Białostockiej Onkologii, dla których zaplanowano wyjątkowy dzień, z niezwykłymi niespodziankami. Tego dnia dzielne Mamy mogły zapomnieć chociaż na chwile o chorobie dzieci i oddać się przyjemnością. W ramach akcji Mazurkas Catering 360° podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej przygotował poczęstunek. Zdjęcia Wojtka Rudzkiego z udziałem stylistki Doroty Williams przyczyniły się do tego, że dzień ten okazał się wyjątkowy nie tylko dla mam, ale także dla ich pociech.

Wsparcie Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei” to kolejny projekt charytatywny, w który włączył się Mazurkas Catering 360°. Do tej pory firma wspierała Fundację Uczniowie Marka Kotańskiego „Nikt Nie Jest Sam”, Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu „Mar-Kot” oraz dzieci objęte wsparciem przez Ożarowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym.

źródło: Bajkowa Fabryka Nadziei

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij