Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.10.2015

Mazurkas Catering 360° na Shopping Center Forum 2015

Mazurkas Catering 360° na Shopping Center Forum 2015

Shopping Center Forum 2015 Fall Edition to największe w tej części Europy spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości handlowych. Impreza odbyła się w dniach 16-17 września w Warszawie. Za obsługę cateringową podczas After Party odpowiadała firma Mazurkas Catering 360°.

Dania zimne, ciepłe, desery – to właśnie menu o lekkim, biznesowym charakterze przygotowane przez Mazurkas Catering 360°. Bufety rozmieszczone były na całej przestrzeni klubu Miłość Kredytowa 9, a także w oryginalnym patio, które dzięki specjalnemu oświetleniu i wyjątkowym dekoracjom nabrało niepowtarzalnego klimatu.

W menu pojawiły się także przekąski, które częściowo serwowane były przez obecnych na After Party kelnerów. W trakcie tego wieczoru Mazurkas Catering 360° obsłużył ponad 400 osób. Organizatorem wydarzenia był Evigo Sp. z o.o.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij