Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
20.05.2016

Mazurkas Catering 360° obsługuje najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Europie Centralnej

Mazurkas Catering 360° obsługuje najważniejsze wydarzenie gospodarcze  w Europie Centralnej

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywa się właśnie ósma edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC), organizowanego przez PTWP Event Center Sp. z o.o. Za obsługę cateringową tego prestiżowego wydarzenia odpowiedzialna jest firma Mazurkas Catering 360°, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu imprez biznesowych na tak dużą skalę.

W dniach 18 - 20 maja br. firma obsłuży gości kongresu w strefie Premium i VIP, podczas przerw kawowych, lunchów w formie bufetowej, a także podczas uroczystych kolacji i bankietów, jak również w specjalnie zbudowanej restauracji przygotowanej na wydanie 3 000 posiłków dziennie. Dodatkowo Mazurkas Catering 360° zapewnia catering na ośmiu stoiskach wystawców kongresu, dla łącznej liczby ponad 550 osób. Wydarzenie obsługuje 100 kelnerów i 20 kucharzy oraz blisko 40 osób załogi odpowiedzialnej za logistykę, transport i inne obszary realizacyjne.

Podczas najważniejszego wydarzenia gospodarczego w Europie Centralnej firma obsłuży blisko 8 tyś. gości - reprezentantów świata biznesu, nauki, polityki i mediów z krajów europejskich, a także Azji i Afryki. Oprócz blisko stu debat i dyskusji, zaplanowane zostały m.in. fora współpracy gospodarczej: Afryka-Europa Centralna i Europa-Chiny, a także spotkania gospodarcze: Polska-Kraje Półwyspu Arabskiego, Indie-Europa Centralna i - po raz pierwszy na kongresie - Polska-Japonia.

Foto:  European Economic Congress i Mazurkas Catering 360

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij