Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.10.2015

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Ambasadorem Polskiej Gospodarki

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Ambasadorem Polskiej Gospodarki

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel ponownie został laureatem 7. edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych. Nagrodę z rąk wicepremiera Janusza Piechocińskiego odebrał Dyrektor Generalny MCC Mazurkas Michał Kozak.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które na celu ma wyróżnianie oraz promocję przedsiębiorców osiągających sukcesy na arenie
międzynarodowej, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych oraz dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych. Celem przedsięwzięcia jest także zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

Wśród pozostałych laureatów konkursu w kategorii Partner Firm Zagranicznych znalazły się między innymi Telewizja Polska, Tabacco Trading International Poland Ps. z o.o., Dora Metal Sp. z o.o. oraz Argo SA.

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij