Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.06.2016

Medal Europejski Business Centre Club dla Mazurkas Catering 360°

Medal Europejski Business Centre Club dla Mazurkas Catering 360°
Medal Europejski to nazwa przedsięwzięcia, którego organizatorem od 16 lat jest Business Centre Club. W tym roku honorowy patronat nad nim objął po raz kolejny Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli. Celem jest m.in.: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, a także pobudzenie zainteresowania rynkiem UE wśród polskich przedsiębiorców.

W tegorocznej edycji wśród 173 nagrodzonych firm znalazł się także Mazurkas Catering 360°. Markę doceniono za serwis i jakość usług nie odbiegających od standardów obowiązujących w całej Unii Europejskiej. Gala wręczenia XXVII edycji Medali Europejskich odbyła się w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Nagrodę w imieniu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, właściciela marki Mazurkas Catering 360°, z rąk Wiceministra Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego odebrała Kierownik Działu PR i Marketingu, Iwona Kątny.

źródło: Mazurkas Catering 360

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij