Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
21.06.2017

Medal Europejski Business Centre Club trafia w ręce MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Medal Europejski Business Centre Club trafia w ręce MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

To nie pierwszy i miejmy nadzieję, że nie ostatni raz. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel nagrodzony został Medalem Europejskim Business Centre Club za projekt Forum Humanum Mazurkas. Znalazł się w gronie 123 nagrodzonych firm.

XXVIII edycja Medalu Europejskiego zorganizowana została przez Europejski Komitet Ekonomiczno – Społeczny w Brukseli i Business Centre Club. Gala wręczenia odbyła się 7 czerwca w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Nagrodę odebrał Michał Kozak, Dyrektor Generalny i członek Rady Organizatorów BCC.

Mazurkas został wyróżniony za projekt kulturalny Forum Humanum Mazurkas, który jest inicjatywą obywatelską i funkcjonuje od 2012 roku. W ramach projektu kilka razy w roku na terenie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel odbywają się prezentacje małych zespołów i orkiestr symfonicznych, muzycznych wirtuozów, uznanych malarzy i rzeźbiarzy. Projekt realizowany jest w całości „pro publico bono”.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij