Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.11.2010

Meetings Poland Expo - byliśmy tam!

13. edycja targów Usług dla Biznesu MEETINGS POLAND EXPO 2010 już za nami. Prawie 150 firm zaprezentowało się w Warszawskim Centrum EXPO XXI w dniach 17-18.11.2010 r. Wśród nich znalazł się również portal mojekonferencje.pl

Meetings Poland Expo to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy i podzielenia się cennym doświadczeniem z uczestnikami targów. To możliwość poznania polityki centrów konferencyjnych, hoteli biznesowych, agencji eventowych, firm szkoleniowych i doradczych, organizatorów wypraw ekstremalnych i podróży motywacyjnych.

Turystyka biznesowa to obecnie najszybciej rozwijający się segment turystyki. Tendencja ta obecna jest zarówno w Polsce jak i na świecie. W Polsce klienci biznesowi z zagranicy stanowią 30 proc. wszystkich przyjezdnych. Na stronach moich konferencji znaleźć można oferty prawie dwóch tysięcy różnego rodzaju obiektów spełniających wymagania gości biznesowych.

Podczas targów odbyło się kilkanaście seminariów i warsztatów, podczas których wystąpiło 45 wykładowców i panelistów z kraju i zagranicy. Wydarzenie uświetniła obecność ekspertów z branży - Jacquie Rogers, Helena Weinstein, Marek Phillips, Ian Whiteling oraz gwiazd wypraw ekstremalnych - Marek Kamiński, Mateusz Kusznierewicz, Roman Paszke.

Dużym powodzeniem podczas targów cieszyły się debaty dotyczące nowych inwestycji - stadionów i centrów kongresowych. Uczestnicy zauważyli, że branża usług dla biznesu potrzebuje dalszego politycznego wsparcia, by utrzymać dynamiczny rozwój.

Targi relacjonowali dziennikarze z Wielkiej Brytanii i Niemiec, którzy zauważyli znaczny wzrost zainteresowania polskim rynkiem wśród partnerów biznesowych z zagranicy, wynikający m.in. z rozwoju branży konferencyjno-eventowej w Polsce.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij