Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.03.2013

Meetings Week Poland - pierwsza wspólna inicjatywa stowarzyszeń branży spotkań

W dniach 19-22 marca 2013 roku w Warszawie odbędzie się seria konferencji, warsztatów i spotkań zorganizowanych w ramach projektu Meetings Week Poland.

To pierwsza taka wspólna inicjatywa stowarzyszeń, której celem jest promowanie działań branży spotkań, zaproszenie do networkingu i nawiązywania biznesowych relacji B2B. Współorganizatorami wydarzenia są MPI Poland, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel i Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji. W Polsce co roku odbywa się kilkadziesiąt tysięcy spotkań realizujących różnorodne biznesowe cele klientów. Ich wartość ma coraz większe znaczenie dla biznesu. W im ieniu własnym i pozostałych stowarzyszeń zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Meetings Week Poland.

Dla uczestników więcej niż jednego spotkania w ramach Meetings Week Poland 2013 organizatorzy przygotowali system rabatów. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenia.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij