Meetings Week Poland: Przemysł spotkań 2.0

Meetings Week Poland: Przemysł spotkań 2.0

Meetings Week Poland 2021 odbędzie się już za niecałe 2 tygodnie, bo 22 kwietnia i potrwa 2 dni. Cieszymy się, że nasz serwis mógł objąć swoim Patronatem Medialnym MWP już po raz kolejny. 

MWP 2021 odbędzie się ONLINE, dlatego każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu, siedząc wygodnie w swoim fotelu i przed swoim komputerem, tabletem czy telefonem. Streaming realizowany będzie ze studia Brill AV Media w Warszawie. Tam właśnie odbędą się wszystkie sesje merytoryczne, które uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć pierwszego dnia MWP 2021. Tam też odbędzie się gala wręczenia nagród MP Power Awards, która z kolei odbędzie się drugiego dnia i tym samym zakończy 2-dniowy event. 

Wydarzenie tradycyjnie organizowane jest przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, MPI Poland Chapter, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, SITE Poland, Polska Organizację Turystyczną Poland Convention Bureau, Szkołę Główną Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, The Warsaw Voice oraz MeetingPlanner.pl.

Wszystkie wystąpienia i debaty będzie łączyć wspólny mianownik: Przemysł spotkań 2.0. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak funkcjonować obecnie na rynku eventowym. 

 – Cytując Miltona Fridmana „tylko kryzys wywołuje prawdziwe zmiany” stawiamy śmiałą i nieuniknioną tezę, że naszym celem teraz jest odbudowa nie tylko branży, ale całej społeczności skupionej wokół naszego sektora. Aby pobudzić popyt na nasze usługi musimy wsłuchać się w oczekiwania naszych klientów i partnerów. A co oni teraz mówią? Czy nam ufają? Czego oczekują? Światowe trendy zmierzają w kierunku „legacy”, „inclusivity”, „sustainability”, „engagement”, „new business models”. A jak się ma względem tego nasz polski rynek spotkań, jakie zmiany zaszły i z czym musimy się zmierzyć? Jest wiele pytań i wiele wyzwań. Podczas sesji tegorocznej edycji Meetings Week Poland chcemy rozmawiać z ekspertami o „nowej rzeczywistości” kongresów, eventów, incentive travel – zapowiada Anna Jędrocha, koordynator Meetings Week Poland 2021, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. 

Organizatorzy kierują ten dialog także do uczestników wydarzenia, których zapraszają do współtworzenia programu MWP. Każdy, kto chciałaby przedstawić swój pomysł, wygłosić opinię czy punkt widzenia na dany temat, może dołączyć do grona mówców w formule Open Pitch. 

9. edycję Meetings Week Poland otworzy oficjalnie Studencka Konferencja Naukowa IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum (organizator SGTiH)

Każdy z organizatorów poruszy jakąś ważną dla branży kwestię, np. Stowarzyszenie Branży Eventowej opowie o cyberbezpieczeństwie, a SKKP SKKP skupi się na nowych kompetencjach, jakie będą niezbędne w branży 

Zapraszamy do udziału w imieniu swoim i organizatora!

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz