Mice Poland 2012 - Osobowość Roku 2012 Mice Poland

Po raz piąty wybrano Osobowości Roku MICE Poland. Uroczysta Gala, w trakcie której ogłoszono zwycięzców, odbyła się 25 stycznia w warszawskim ATM Studio. W wydarzeniu wzięło udział około 700 osób z branży eventowej.
Tegoroczną Galę poprowadził znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Radek Brzózka, który pomimo niedyspozycji głosowej znakomicie moderował przebieg imprezy.


Część oficjalną wydarzenia rozpoczął niesamowity pokaz mappingowy przygotowany przez firmę Eventroom. Następnie przyszedł czas na ogłoszenie laureatów konkursu, których wyłoniono po długiej i merytorycznej dyskusji, spośród nominowanych, którzy otrzymali największą liczbę głosów nadesłanych przez czytelników MICE Poland.

W kategorii Organizator Roku zwyciężyła Aleksandra Pietras, prezes zarządu DMC Poland. Zwrócono uwagę na wyróżniającą ją odpowiedzialność i zmysł organizacyjny. W kategorii Zleceniodawca Roku uhonorowano Pawła Barskiego, dyrektora marketingu Ricoh Polska. W ten sposób doceniono jego ponadprzeciętne zaangażowanie w życie branży, a także wiele ciekawych wydarzeń, które udało się zorganizować dzięki jego osobie. W kategorii Menadżer Obiektu triumfował Michał Kozak, dyrektor zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Kapituła konkursu podkreśliła fakt, że w swojej pracy stawia przede wszystkim na ludzi i jakość, a także działania mające na celu optymalizację budżetu klientów. Po raz kolejny przyznano także nagrodę Odkrycie Roku MPI Poland. Powędrowała ona do Sary Lamik, głównej specjalistki ds. centrum ICE w Krakowskim Biurze Festiwalowym. Podkreślono w ten sposób jej wielkie zaangażowanie w promocję powstającego jeszcze centrum kongresowego ICE Kraków.

Po części oficjalnej i wręczeniu wszystkich wyróżnień nadszedł czas na mniej oficjalną część spotkania, która stała się okazją do rozmów w luźniejszej atmosferze. 

Wyśmienity catering został przygotowany przez Belvedere, a przybyłym gościom czas umilały występy zespołów coverowych ACB Band i Lejdis bez Gentlemen, elektryzujący pokaz w wykonaniu Pitzo & Polssky-ego oraz barmańskie show autorstwa Flair Academy.


Przygotowania i realizację Gali Mice Poland 2012 koordynowała Agencja Powersport.
Organizacja tak prestiżowego wydarzenia dla tak wymagającej branży, jaką jest branża eventowa jest nie tylko przyjemnością, ale także prawdziwym wyzwaniem. – twierdzi Olga Krzemińska, Managing Director PowerSport, Członek Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. Więc jeśli branża eventowa oceniła wydarzenie jako najlepsze z dotychczasowych możemy być dumni, iż byliśmy odpowiedzialni za jej sprawny przebieg i realizację.

Podczas organizacji tego typu przedsięwzięć zazwyczaj staramy się pracować z firmami, z którymi mamy już odpowiedni bagaż wspólnie zorganizowanych imprez. Większość Parterów Gali Osobowości Roku była dla nas nowością, więc musieliśmy wypracować obustronne zaufanie i najlepszy dla nas wszystkich scenariusz. Z pewnością kilku Partnerów na stałe wpisze się w nasze przyszłe realizacje. – dodaje Piotr Zasadzki Prezes Zarządu PowerSport.

Partnerami zaangażowanymi w przygotowanie i wsparcie organizacyjne Gali byli: ATM Studio, Belvedere, Eventroom, Triangoo, Evergreen Music, Agencja NBDS, Rent Design, Individual, G-Fiore, Sensimedia i Flair Academy. Patronat branżowy zapewniła Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convention Bureau i MPI Poland Club.

Zapraszamy do filmu z przebiegu gali Mice Poland 2012 w ATM Studio:
http://www.youtube.com/watch?v=ByPdy-B74rY

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum