Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.04.2013

Międzynarodowe Targi Kid’s Biz Fair w Centrum MT Polska

W warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska po raz drugi zorganizowane zostaną Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt Kid’s Biz Fair. Jest to spotkanie o charakterze biznesowym kierowane do przedsiębiorców z branży dziecięcej. Podczas imprezy w czterech sektorach tematycznych: gry i zabawki, karmienie, pielęgnacja i higiena, odzież i obuwie, a także wyposażenie, zaprezentowane zostaną różnorodne produkty dla najmłodszych, w tym wiele ciekawych nowości. Kid’s Biz Fair 2013 odbędą się w dniach 15-16 kwietnia przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma Reinhold Expo.

- Nowoczesne Centrum MT Polska oferuje firmom komfortowe warunki do promocji swoich ofert na szeroką skalę. Pod koniec zeszłego roku mogli się o tym przekonać uczestnicy pierwszej edycji Targów Kid’s Biz Fair. Cieszymy się, że już wkrótce po raz kolejny spotkamy się z przedsiębiorcami z branży dziecięcej. Te dwa dni biznesowe będą dla nich doskonałą okazją, by pozyskać nowych partnerów, wymienić doświadczenia i zyskać cenną wiedzę na temat trendów na rynku zabawek i prowadzenia biznesu w tej branży – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

W tym roku na stoiskach prezentować się będzie ponad 100 firm, w tym Dumel, Dante, G3 Poland, Kathay–Haster, Emel, Russell, ATB meble, Ceba Baby, Bigjigs Toys Ltd., a także Zabawkarstwo W. Bączek czy Handelshaüs Legler OHG small foot company. Z ich propozycjami zapoznają się m.in. właściciele i menedżerowie sklepów z artykułami dziecięcymi czy zabawkami, dystrybutorzy, hurtownicy, przedstawiciele sklepów sieciowych i internetowych, kierownicy żłobków, przedszkoli oraz szpitali i oddziałów położniczych. Obok szerokiej oferty artykułów dla dzieci na przedsiębiorców czekać będą też ciekawe szkolenia i warsztaty.

Nowoczesne Centrum MT Polska, w którym odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt Kid’s Biz Fair, zlokalizowane jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Obiekt zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Co więcej, w sąsiedztwie centrum kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – pociągi Kolei Mazowieckich i SKM.


***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.
Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo, a także wydarzeń motoryzacyjnych, jak Auto Nostalgia, OffRoad Show Poland czy MotoSport & Tuning.
INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij