Międzynarodowe Targi Kid’s Biz Fair w Centrum MT Polska

Międzynarodowe Targi Kid’s Biz Fair w Centrum MT Polska
W warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska po raz drugi zorganizowane zostaną Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt Kid’s Biz Fair. Jest to spotkanie o charakterze biznesowym kierowane do przedsiębiorców z branży dziecięcej. Podczas imprezy w czterech sektorach tematycznych: gry i zabawki, karmienie, pielęgnacja i higiena, odzież i obuwie, a także wyposażenie, zaprezentowane zostaną różnorodne produkty dla najmłodszych, w tym wiele ciekawych nowości. Kid’s Biz Fair 2013 odbędą się w dniach 15-16 kwietnia przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma Reinhold Expo.

- Nowoczesne Centrum MT Polska oferuje firmom komfortowe warunki do promocji swoich ofert na szeroką skalę. Pod koniec zeszłego roku mogli się o tym przekonać uczestnicy pierwszej edycji Targów Kid’s Biz Fair. Cieszymy się, że już wkrótce po raz kolejny spotkamy się z przedsiębiorcami z branży dziecięcej. Te dwa dni biznesowe będą dla nich doskonałą okazją, by pozyskać nowych partnerów, wymienić doświadczenia i zyskać cenną wiedzę na temat trendów na rynku zabawek i prowadzenia biznesu w tej branży – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

W tym roku na stoiskach prezentować się będzie ponad 100 firm, w tym Dumel, Dante, G3 Poland, Kathay–Haster, Emel, Russell, ATB meble, Ceba Baby, Bigjigs Toys Ltd., a także Zabawkarstwo W. Bączek czy Handelshaüs Legler OHG small foot company. Z ich propozycjami zapoznają się m.in. właściciele i menedżerowie sklepów z artykułami dziecięcymi czy zabawkami, dystrybutorzy, hurtownicy, przedstawiciele sklepów sieciowych i internetowych, kierownicy żłobków, przedszkoli oraz szpitali i oddziałów położniczych. Obok szerokiej oferty artykułów dla dzieci na przedsiębiorców czekać będą też ciekawe szkolenia i warsztaty.

Nowoczesne Centrum MT Polska, w którym odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt Kid’s Biz Fair, zlokalizowane jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Obiekt zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Co więcej, w sąsiedztwie centrum kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – pociągi Kolei Mazowieckich i SKM.


***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.
Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo, a także wydarzeń motoryzacyjnych, jak Auto Nostalgia, OffRoad Show Poland czy MotoSport & Tuning.
INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję