Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.05.2012

Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno-Kongresowej

Już 14 czerwca 2012 roku w Warszawie odbędzie się Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno – Kongresowej. Tematem spotkania będą „Konferencje i kongresy przyszłości – techniki i metody zapewniania efektywności spotkań”.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce. Spotkanie skierowane jest do osób związanych z branżą MICE – zleceniodawców konferencji, kongresów i eventów, reprezentantów środowisk naukowych i stowarzyszeń zawodowych, izb hotelarskich oraz biur podróży i mediów.

Gościem specjalnym będzie Meshulam “Shuli” Golovinski - założyciel i szef firmy Newtonstrand Innovations, laureat Nagrody Innowacyjności Billa Gatesa. Golovinsky od 15 lat zajmuje się tematyką organizowania konferencji. Jest autorem kilku książek dotyczących organizacji konferencji i eventów. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładu Golovinskiego zatytułowanego: ”Jak Pokolenie Y i Pokolenie Z zmienią wszystko, co wiemy”.

Wydarzenie będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń zawodowych i prezentacji własnych działań. To również możliwość poznania najnowszych trendów w branży MICE oraz do dyskusji na ich temat. W czasie spotkania nie zabraknie czasu na poczęstunek i wymianę wizytówek. Uczestnicy wezmą także udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Estancia del Vino, a chętni będą mieli okazję by zwiedzić hotel.


Zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu muszą do 31 maja 2012 wypełnią formularz na stronie:
http://mikserbiznesowy062012.syskonf.pl/rejestracja
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij