Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno-Kongresowej

Już 14 czerwca 2012 roku w Warszawie odbędzie się Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno – Kongresowej. Tematem spotkania będą „Konferencje i kongresy przyszłości – techniki i metody zapewniania efektywności spotkań”.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce. Spotkanie skierowane jest do osób związanych z branżą MICE – zleceniodawców konferencji, kongresów i eventów, reprezentantów środowisk naukowych i stowarzyszeń zawodowych, izb hotelarskich oraz biur podróży i mediów.

Gościem specjalnym będzie Meshulam “Shuli” Golovinski - założyciel i szef firmy Newtonstrand Innovations, laureat Nagrody Innowacyjności Billa Gatesa. Golovinsky od 15 lat zajmuje się tematyką organizowania konferencji. Jest autorem kilku książek dotyczących organizacji konferencji i eventów. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładu Golovinskiego zatytułowanego: ”Jak Pokolenie Y i Pokolenie Z zmienią wszystko, co wiemy”.

Wydarzenie będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń zawodowych i prezentacji własnych działań. To również możliwość poznania najnowszych trendów w branży MICE oraz do dyskusji na ich temat. W czasie spotkania nie zabraknie czasu na poczęstunek i wymianę wizytówek. Uczestnicy wezmą także udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Estancia del Vino, a chętni będą mieli okazję by zwiedzić hotel.


Zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu muszą do 31 maja 2012 wypełnią formularz na stronie:
http://mikserbiznesowy062012.syskonf.pl/rejestracja

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum