Mobile Standard 2013. Przenośna rewolucja

Jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń poświęconych branży mobilnej będzie konferencja Mobile Standard 2013: Przenośna rewolucja. W dniach 23-24 maja 2013 w warszawskim Centralnym Basenie Artystycznym odbędzie się szereg spotkań i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez przedstawicieli takich firm jak Google, Samsung, Plus, Play, Deezer, Mozilla, Facebook, Wirtualna Polska i inni.

Jeżeli śledzisz aktualne trendy na rynku mobile czy też planujesz podęcie działań marketingowych za pośrednictwem platform mobilnych konferencja Mobile Standard 2013 będzie miejscem, w którym znajdziesz sprawdzone przez profesjonalistów recepty na sukces.

Paneliści biorący udział w tegorocznej edycji Mobile Standard omawiać będą najważniejsze zagadnienia i trendy mające wpływ na obecną i przyszłą sytuację w branży. Wśród poruszanych przez nich tematów znajdą się między innymi: badania marketingowe oraz analiza wynikających z nich danych, rola social mediów w kontaktach z klientem, marketing aplikacji mobilnych – tak użytkowych jak i biznesowych, oraz wiele innych kwestii. Rejestracja uczestnictwa do dnia 8 maja wiąże się z rabatem w wysokości 400 zł.


Wśród tematów poruszonych na konferencji znajdą się między innymi:

Urządzenia elektroniczne z jakich korzysta nowoczesne gospodarstwo domowe:
Z badania TNS Polska dowiesz się, jak istotną rolę w polskich domach spełniają nowoczesne narzędzia IT, oraz jak zinterpretować takie dane.

Jak Polacy korzystają z rozwiązań telekomunikacyjnych: Badania prowadzone przez firmę Gemius ukażą, z jakich funkcji urządzeń mobilnych korzystają nasi rodacy i czego od nich oczekują.

Mobilny Youtube - technologia w parze z kreatywnością: Na podstawie case studies panelista Google pokaże, w jaki sposób skutecznie prowadzić i analizować kampanię marketingową z wykorzystaniem mobilnego wideo.

Facebook mobile app: Ponad 4 miliony Polaków spędza co najmniej 11 godzin miesięcznie na mobilnej aplikacji Facebooka. Dzięki temu panelowi dowiesz się, jak skutecznie wykorzystywać ją do poszerzania zasięgu oraz osiągania celów marketingowych.

Marketing aplikacji a preferencje użytkowników: Przedstawione zostaną wyzwania masowego rynku aplikacji: marketing, sprzedaż, reklama. Trendy europejskie versus preferencje Polaków. Platformy dostawców rozwiązań, ich popularność.

Jakie możliwości dla biznesu oznacza wejście Mozilli na rynek OS?:Czyli co wyniknie z premiery najnowszego systemu operacyjnego Firefox OS oraz wiele innych.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziecie pod adresem www.internetstandard.pl/konferencja/mobilestandard2013.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum