Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.05.2011

Mocny początek lata w Dosłońcu

Działający od sześciu miesięcy Hotel Dosłońce Conference & SPA wkracza z gorącą ofertą w początek lata. Kusi letnimi zapachami, smakiem i beztroską gorących letnich dni...

Jej wysokość truskawka

Już od 22 czerwca w roli głównej wystąpi królowa lata –truskawka. Jest ona bohaterką 5-cio dniowego pobytu w Hotelu. Pakiet pobytowy można nabyć już w cenie 696 zł od osoby. Leniwy początek lata w Dosłońcu to bez wątpienia doskonała kuchnia z niezapomnianym truskawkowym poczęstunkiem do każdego śniadania. Szef kuchni wyczaruje też niezapomniany deser do obiadu -pozwólmy się więc zaskoczyć. Rozkoszując się urokiem małopolskiego krajobrazu, korzystając z ciszy i malowniczych krajobrazów wyżyny miechowskiej, wsłuchajmy się w śpiewy ptaków i znajdźmy harmonię, której na co dzień często nam brakuje. Boisko do tenisa, możliwość gry w golfa, basen, jacuzzi, sauna i niezapomniany zapach soczystych truskawek – trwaj chwilo!

Zaćmienie Słońca w Dosłońcu

To kolejne ciekawa propozycja. Tym razem specjaliści od marketingu kuszą wyjątkowym basenowym party. W ciągu roku w różnych miejscach na świecie mamy do czynienia ze zjawiskiem zaćmienia słońca. To zainspirowało Hotel o słonecznej nazwie do stworzenia specjalnej, szalonej oferty. Tego jeszcze tutaj nie było. Party basenowe w strojach kąpielowych, pokaz barmański, każdy drink i piwo po 4,99 zł. Byk rodeo dla odważnych i nauka salsy w wodzie – to rzeczywiście wyjątkowo oryginalna propozycja.

Wakacje pod znakiem łąki

Któż nie pragnie stanąć bosą stopą na soczystej trawie? Cisza wsi, spokój krajobrazu, bezpieczeństwo dla dzieci i do tego luksus czterogwiazdkowego hotelu – to scenariusz na niezapomniane wakacje. Wczasowiczów kusi Dosłońce opalaniem na łące, chłodem basenu, relaksem w słonecznym SPA. Dla osób ambitnych, żądnych wrażeń lub z zacięciem detektywistycznym Hotel proponuję poszukiwanie zabytków ziemi miechowskiej. Gdy dodamy do tego bogatą ofertę aktywnego spędzania wolnego czasu na rowerze, boisku do tenisa, polu do nauki gry w golfa, to pomysł na udane wakacje wydaje się być całkiem realny.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij