Mocny początek lata w Dosłońcu

Działający od sześciu miesięcy Hotel Dosłońce Conference & SPA wkracza z gorącą ofertą w początek lata. Kusi letnimi zapachami, smakiem i beztroską gorących letnich dni...

Jej wysokość truskawka

Już od 22 czerwca w roli głównej wystąpi królowa lata –truskawka. Jest ona bohaterką 5-cio dniowego pobytu w Hotelu. Pakiet pobytowy można nabyć już w cenie 696 zł od osoby. Leniwy początek lata w Dosłońcu to bez wątpienia doskonała kuchnia z niezapomnianym truskawkowym poczęstunkiem do każdego śniadania. Szef kuchni wyczaruje też niezapomniany deser do obiadu -pozwólmy się więc zaskoczyć. Rozkoszując się urokiem małopolskiego krajobrazu, korzystając z ciszy i malowniczych krajobrazów wyżyny miechowskiej, wsłuchajmy się w śpiewy ptaków i znajdźmy harmonię, której na co dzień często nam brakuje. Boisko do tenisa, możliwość gry w golfa, basen, jacuzzi, sauna i niezapomniany zapach soczystych truskawek – trwaj chwilo!

Zaćmienie Słońca w Dosłońcu

To kolejne ciekawa propozycja. Tym razem specjaliści od marketingu kuszą wyjątkowym basenowym party. W ciągu roku w różnych miejscach na świecie mamy do czynienia ze zjawiskiem zaćmienia słońca. To zainspirowało Hotel o słonecznej nazwie do stworzenia specjalnej, szalonej oferty. Tego jeszcze tutaj nie było. Party basenowe w strojach kąpielowych, pokaz barmański, każdy drink i piwo po 4,99 zł. Byk rodeo dla odważnych i nauka salsy w wodzie – to rzeczywiście wyjątkowo oryginalna propozycja.

Wakacje pod znakiem łąki

Któż nie pragnie stanąć bosą stopą na soczystej trawie? Cisza wsi, spokój krajobrazu, bezpieczeństwo dla dzieci i do tego luksus czterogwiazdkowego hotelu – to scenariusz na niezapomniane wakacje. Wczasowiczów kusi Dosłońce opalaniem na łące, chłodem basenu, relaksem w słonecznym SPA. Dla osób ambitnych, żądnych wrażeń lub z zacięciem detektywistycznym Hotel proponuję poszukiwanie zabytków ziemi miechowskiej. Gdy dodamy do tego bogatą ofertę aktywnego spędzania wolnego czasu na rowerze, boisku do tenisa, polu do nauki gry w golfa, to pomysł na udane wakacje wydaje się być całkiem realny.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz