Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.01.2013

MojeKonferencje.pl patronem XIX Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

W dniach 22-24 lutego br. odbędą się kolejne już targi turystyczne, których temat przewodni brzmi ,,Na styku kultur”. Mamy przyjemność poinformować, że serwis MojeKonferencje.pl nawiązał współpracę z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi i obejmie patronatem to wydarzenie. Jest to dla nas spore wyróżnienie zważywszy na jego ugruntowaną pozycję wśród imprez o podobnej tematyce.

Celem targów jest zaprezentowanie klientom wartych zobaczenia miejsc, regionów ze względu na ich walory turystyczne. Skierowane są zarówno dla tych, którzy uwielbiają podróżować, jak i dla niezdecydowanych, którzy nie wiedzą, gdzie spędzić w tym roku wakacje, czy urlop. W tym roku targi zgromadzą około 200 wystawców z całej Polski jak i z zagranicy, klienci mogą więc liczyć na bardzo bogatą ofertę.

MojeKonferencje.pl chętnie wspierają podobne inicjatywy, ze względu na ich międzynarodowy charakter, jak i niezwykle przyjemną tematykę. Na bieżąco będziemy informować o aktualnościach związanych z Wydarzeniem.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij